• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Oyuna girenler hangi chilenti kullandıklarını yazabilirlermi serveri checkden çıkardım karakter oluşturdum oyuna girince kapanıyor hata verip

Windows 7 ve bu hata :( Yardım.
a]

SRO_VT_ACCOUNT .... .bak ve bunun 2 gibi 2 tane daha bak dosyası var bunlar hangi klasorde bi turlu bulamadım bi zahmet yardım edebilirmisiniz.

Oyunda gm commandı ile item yaratıp alınca dc veriyor (her itemde olmuyor genelde 11D)4

bazen pot alırken dc veriyor

item malldan bişey alınca dc veriyor ama tekrar girdiğinde item inventorynde oluyor ve silk gitmiyor

sattığın veya yere attığın item bidahaki girişinde yine invetoryde oluyor birçok bug var daha sayabiirim

kardeşimle pvp yapamadık boyuna dc verdi itemler yüzünden

Geri