• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Microsoft visual c++ runtime libry hatası veriyor kapanıyor SR_Gamaserver nasıl düzeltirim :drunks

yardım edebilcek yokmuu glo sorunsuz acılıyor gatewayserver acınca islem yok bos gorunuyor

arkadaşlar bu xtrap hatasını bilen varsa yazarsa sevinirim

----------

ARKADAŞLAR BİDE BİŞEY SORACAM BU VİDEO ÇEKİYORLAR OK İŞARETİNİN ETRAFI SARI GİBİ OLUYO PROĞRAMIN ADI NEDİR VİDEO ÇEKECEMDE IIS hakkında

ııs win7 kurdum ama açmaya çalışınca açılmıyo öle kalıyo :d reset atsam düzelirmi acep ?

Cant connect to Account DB hatası veriyor Global manager çözümünü bilen varmı ?

Arkadaşlar tek sorunum bu kaldı lütfen lütfen yardım edin bunun çözümü nedir ya :S

neml.jpg

Arkadaşlar server check den çıkmıyor operatind i tıklasam bile sorun ne olabilir

Geri