• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Microsoft visual c++ runtime libry hatası veriyor kapanıyor SR_Gamaserver nasıl düzeltirim

Arkadaşlar tek sorunum bu kaldı lütfen lütfen yardım edin bunun çözümü nedir ya :S

neml.jpg
11688.jpg

beyler bi yardım edin bir bu kaldı neyden dolayı olabilir anlayabileceğim şekilde anlatın

beyler bi yardım edin bir bu kaldı neyden dolayı olabilir anlayabileceğim şekilde anlatın açık gözüküyo ama kapanıyo işte hep lütfen bişey söyleyin

11688.jpg

Son düzenleme:
herkes oyuna giremiyor beni loadingden sonra oyundan atıyor sebebi nedir bilen varmı??

ya bu shardmanager kapaniyo inter core 2 duo cpu 2.10 GHz 2.00 gb ram 32 bit işletim sistemi var yetermi yoksa ramdenmi kapaniyo ?

Test için 12 GB ram li 2x xeon işlemcisi olan bir dedicated e serveri taşımam gerekiyor... open beta aşamasında sizlerede giriş saglarız elbet :) yanlış çok süper buglar var inv bugları sattın şey relogda geri geliyor.teleport kayıt etmiyor vs vs

tek sorunum kaldı oyun check durumundan degişmiyor operatiog diyorum check hala :D

Ya Lütfen Bikişi Gelsin Kursun Şunu Bana Kafayı Yicem :d IIS Açılmıyor Downloadmanager Açılırken Kapanıyor Off Off :D

bende globalmanager mahinemanager sorunsuz acılıyor ama download hic acılmıyor neden acaba :S

Açılmayan yada certe baglanmayanların hepsinde port den kaynaklanıyor...

Portlarınızı kontrol ediniz kendi kullandıgım dosyaları upload edeceğim yeni birde rehber hazırlıyorum...

Test için 12 GB ram li 2x xeon işlemcisi olan bir dedicated e serveri taşımam gerekiyor... open beta aşamasında sizlerede giriş saglarız elbet :) yanlış çok süper buglar var inv bugları sattın şey relogda geri geliyor.teleport kayıt etmiyor vs vs

tek sorunum kaldı oyun check durumundan degişmiyor operatiog diyorum check hala :D
db den server id yi 64 yap

Geri