• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

bu seferde aynı xtrap hatası werdi Grind ?

----------

sro_cilent degişyiorum c8 weriyor mustafa tek oyuna girme C8 sorunu yapmamız lazım (:

alpemizden girip bakabilirmisin ? darkangel ne olur aynı hata

yaw bi yardm edin amk ShardManager Ve Gameserver Smc acıldıgında kapanıyor. Smc açmadan oncede 2sinde cert yazıo sonra tekrar acıyorm bu 2 programı gene cert :S bi yardm edn pc de Windows bileşenlerinde İİS yok ondan olabilrmi?
20584.bmp

darkangel alpemixden bir girp bakarmısın odbcyi doğru yapmışım mı çünkü senin dediğin clienti kullanıyorum hala 20 sn sonra dc veriyor bir yardım ett.... 2dk alır ne olur

beyler bşi sorcam agent server açılmıyo uyumluluğu hangilerinde ne yapcam biri söyleyebilirmi bytutsaq videoda belirtmemiş uyumlulugu

darkangel alpemixden bir girp bakarmısın odbcyi doğru yapmışım mı çünkü senin dediğin clienti kullanıyorum hala 20 sn sonra dc veriyor bir yardım ett.... 2dk alır ne olur kardeşim ne olur 2dk alır ya

lanet olsun gm nereden oluyoruz :D
SQL > SRO_VT_ACCOUNT >_PrivilegedIP tablesini silbunu ekle

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,
[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

sonra
_PrivilegedIP gir

IP1 -
IP2 IP3 DİE BİR YER VAR ORAYA KENDİ İPNİ YAZ

ÖRNEK ;
IP1 IP2 IP3 IP4
192 168 1 109

BUNU GİBİ 2 YAZ SONRA IP5 DEN SORNA TEKRAR YAZ 2 TANE OLSUN GM ACC.'LERİNDEN BİRİNDEN GİR OYUNA MD 5 ŞİFRE YAPARAK

+ char lwl degişmek için golld wermek için ne yapıyoruz ?

SQL > SRO_VT_ACCOUNT >_PrivilegedIP tablesini silbunu ekle

sonra
_PrivilegedIP gir

IP1 -
IP2 IP3 DİE BİR YER VAR ORAYA KENDİ İPNİ YAZ

ÖRNEK ;
IP1 IP2 IP3 IP4
192 168 1 109

BUNU GİBİ 2 YAZ SONRA IP5 DEN SORNA TEKRAR YAZ 2 TANE OLSUN GM ACC.'LERİNDEN BİRİNDEN GİR OYUNA MD 5 ŞİFRE YAPARAK

alpemix versem yardım edermisin gerçi çok küçük bi sorun ama çözemedim yav uyumluluk hakkında bi sorunum varda çözersen sevirinirim :)

Geri