• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

clinet grinroad + media.pk blodysro antibioticx hala 20o sn sonra dc
birde arkadaşlar ben oyunu kurduğum pcden oyuna giremiyorum ancak başka pcsiden oyuna girebiliiyorum oda 20 sn sonra hemen oyundan atıyor..

ya bak bakarmısın mustafa :) agent server açılmıyo çözemedimm uyumluluguda portlar dorgur uyumlulukda bi sorunum var alpemix ıd pw attım özelden bi bakarmısın lütfen :)

arkadaşlar ODBC ayarı yapmanıza gerek yok. ben yapmadan sorunsuz çalıştırıyorum.

hata alan arkadaşlar
1. Cert düzgün yapılmamıştır. (IP ve DB ayarları db isimleri hatalı yazılmışsa bunu shardmanageri açmadan anlayamıyorsunuz...)
2. DB ler düzgün konfigüre edilmemiştir. Eksik tablolar ve gerekli veriler yoktur. topik altında hepsi anlatılmış ama yardım isteyen çok fazla kişi olunca bulmak sorun oluyor.
3. iis düzgün konfigüre edilmemiştir. IIS kullananlar ftp kullanıcısı oluşturmalılar. iis versiyonuna göre ayarlama yapılması lazım. google den ararsanız onlarca kurulum bilgisi bulursunuz.
4. SQLEXPRESS de sa kullanıcısı kurulumu Windows Authentication olarak yaptıysanız Disabled olarak gelir. onu ayarlamazsanız çalışmaz.
5. DBConnect.asp dosyasını doğru ayarlamadıysanız çalışmaz. Cert deki gibi db ayarlarını doğru yapın. DBCOnnect.asp sorunlu ise C9 oyuna girince dc gibi sorunlarla karşılaşmanız normal.

6. Veritabanları bağımsız çalışmıyor. ACCOUNT db sinde bir değişiklik yaptığınızda SHARD db de de doğru yeri bulup değiştirmeniz lazım. (ITEM hatası bundan kaynaklanıyor.) DB ye yapılan elle müdahaleler sorun oluşturuyor. bir yere müdahale edince bağlı diğer tabloları da güncellemek gerek. müdahaleyi gameserver/shardmanager yaptığında gerekli bütün bağlantıları güncelliyor/kontrol ediyor.

mustafa charın lwl lerini nerden silk nerden atıoruz yeri neresi

arkadaşlar bilgisayara yeni format attım kafa karıştıracak hiç birsey oyun muzik v.s yokyeterki biri banada yardım etsin teamdan kuralım şu serveri banaduacısı olurum yemin ediyorum

Arkadaşlar biri bana yardım etsin ozel ms atmanız yeterli team veriyim yapalım u serverı

Arkadaşlar benimde sevrerım var ilgilenmem lazım. her zaman bakamıyorum buraya ve item bugunu hala bulamadım :S

Geri