• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

[sıze=4]

kardes biraz ugrasırsan kurabilrisin burda bu kadar böyle kurdu.. Biraz emek
[/sıze]

----------

[sıze=4]

sr_gameserver c++ runtime hatsımı alıyorsun ?
[/sıze]

yemin ediyorum kuramadım dun geceden beri ugrasıyorum bi yardım ediwerin biriniz lutfen ıss yi kuramadım bile daha

DARKANGEL1

<?php
$cfg['sql_host'] = "LIDER-LIDER\SQLEXPRESS";
$cfg['sql_user'] = "sa";
$cfg['sql_pass'] = "1234";
$cfg['sql_db'] = "SR_VT_ACCOUNT";

$sqlLink = mssql_connect($cfg[sql_host],$cfg[sql_user],$cfg[sql_pass]);------------hata veriyo burayı doldurun diyo burda hata görüyo res attım gene aynı burayı doldurmadan oluyomu reg page
if(!$sqlLink) die("MSSQL server is not accessable, why should we try to select database ?");
else
{
mssql_select_db($cfg[sql_db],$sqlLink);
}
?>

[sıze=4]

kardes biraz ugrasırsan kurabilrisin burda bu kadar böyle kurdu.. Biraz emek
[/sıze]

----------

[sıze=4]

sr_gameserver c++ runtime hatsımı alıyorsun ?
[/sıze]

[ı][sıze=7]yemin ediyorum kuramdım sw yi bırak sw yi kurmayı ıss yi bile yapamadım pcim wista bide kime sorsam yardım etmiyor bi yardımcı olun lutfen[/sıze][/ı]

DARKANGEL1

<?php
$cfg['sql_host'] = "LIDER-LIDER\SQLEXPRESS";
$cfg['sql_user'] = "sa";
$cfg['sql_pass'] = "1234";
$cfg['sql_db'] = "SR_VT_ACCOUNT";

$sqlLink = mssql_connect($cfg[sql_host],$cfg[sql_user],$cfg[sql_pass]);------------hata veriyo burayı doldurun diyo burda hata görüyo res attım gene aynı burayı doldurmadan oluyomu reg page
if(!$sqlLink) die("MSSQL server is not accessable, why should we try to select database ?");
else
{
mssql_select_db($cfg[sql_db],$sqlLink);
}
?>

resim koyarmsn ?

Ya Beyler IIS Kuruyorum http://localhost/config Yazınca Aşağıdaki Site ÇIkıyor:

n4Df4.png

Ama Programı Çalıştırmaya Çalışınca Program Açılmıyor.

loLaS.jpg
[/URL][/IMG]

Lütfen Yardım !

Çok Şeymi İstiyorum Ufakbi Yardım Edin Haaların Fotosunu Çekip Koyuyorum Kimse Bakmıyor Bile Offfffffff :agla

şu sw yi bana kurana yemin ediyorum cok kral bi suprizim war bi yardım edin team id:919 813 793 pw:5362

Çok Şeymi İstiyorum Ufakbi Yardım Edin Haaların Fotosunu Çekip Koyuyorum Kimse Bakmıyor Bile Offfffffff :agla

IIS ac orda "Dizinler" bas sağ tarafta etkinlestre tıkla

----------

şu sw yi bana kurana yemin ediyorum cok kral bi suprizim war bi yardım edin team id:919 813 793 pw:5362

burda yazdıklarımı biraz okursan kurabilirsin bu işi ticaret amaclı yapman emin ol kazanırdım ama yardım etmemnin karsılıgını istemem...

----------

loaderdan gir ip kontrol et

----------

burda yazdıklarımı biraz okursan kurabilirsin bu işi ticaret amaclı yapman emin ol kazanırdım ama yardım etmemnin karsılıgını istemem...

----------

IIS AÇILMIYOR İŞTE SORUNUM ORDA PROGRAM ÇALIŞMIYOR :agla

----------

----------

sabahtan beri forumda okumadıgım yazı kalmadı ama hala bi yol kat etmiş degilim şu sw yi bi acsam neler yapıcam

BEYLER MUTAKA BUNLARI YAPMANIZ LAZIM ALINTI VEYA ÇALINTI DEĞİLDİR BEN HAZIRLADIM İŞİNİZE YARAYACAKTIR BELKİ BİR TEŞEKKÜRÜ HAKETMİŞİMDİR
Imageshack - adszppo.jpg

UYUMLULUK NERDEN AYARLANICAK DERSENİZ DOSYAYA SAĞ TIKLAYIN ÖZELLİKLER'E TIKLAYIN ''UYUMLULUK'' TABINA GELİN UYUMLULUK MODUNDAKİ '' BU PROGRAMI AŞAĞIDAKİ İÇİN UYUMLULUK MODUNDA ÇALIŞTIR'' KUTUCUĞUNA TİK KOYUN VE ORDAN UYUMLULUĞU SEÇİN...

Geri