• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

IIS MANAGER KURULUYOR ADI ŞÖYLE Internet Information Services (IIS) Yöneticisi Açmaya Çalışıyorm Ama Açılmıyor Kurulu Gözüküyor 127.0.0.1 Girince Siteyede Giriyor Ama Program Açılmıyor 3 Gündr Bunla Uğraşıyorum :(

Uyumluluk'ta bir Sorun Olabilir. Belkide net.framework surumlerinden birisini istiyor olabilir.

Hadi Size İtem bugu Düzeltmeyi Soyleyim Elinizde Sorunsuz İtem Prosüdür Felan varsa Vsro İtem Prosüdür İle Değiştirin Emu Felan olmasin Sorun ortadan Kalkacaktır. Sorunsuz İtem Tablosu bulmakta Size Kalmış :)

bugsuz olam serverler nasıl gideriyor diamond bloddy class game ?

Dostum Benim İzleminim İtem Prosüdürlerinden Birisinde Hata Var.. Gameserver Tam olarak Algılayamıyor Sorunsuz bir İtem Prosüdür bulursanız Değiştirirseniz Gameserver Okuyacağına İnanıyorum. Artık % oranlarını Siz Ayarlıcaksınız.

Bugsuz Olan ServerLar nası Gideriyor'a gelirsek Onlar Prosüdürleri Baştan Yazıyor Olabilirler.

Son düzenleme:
swyi kurmus bulunmaktayım darkangel1 sen nasıl giriyosun 2 gb ram ile anlatırmısın bende gireyim .D

Uyumluluk'ta bir Sorun Olabilir. Belkide net.framework surumlerinden birisini istiyor olabilir.

Netfreamwork Filan Hepsi Yüklü Ama Olmuyor IIS Anlayan Yokmuya ALLAH RIZASI İçin Yardım Edin Pc Yoksa Formatlıcam :d 300GB HARDİSKİ YEDEK ALMAKTA 3 HAFTAMI ALIR UĞRAŞTIRMAYIN BİLEN VARSA SÖLESİN LTFENNN !

darkangel1 bendede 2gb ram var ama giremiyorum gameserver acılıp kapanıyor hemen degil ama once birseyler yukleniyo

10505.jpg
Botlara karşı koruma :D

Geri