• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Son düzenleme:
Full Videolu Anlatim
Rar pw: ByTutsaq

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

By_Tutsaq VSRO FİLES EDİT : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

rar pw : çanakkale

-------------------------------------
K.bakmayın forumda hiç birseye izin verilmiyor adam akıllı konu acıyoruz tüm hataları koyuyoruz kapapatıyorlar böylede herkese cevap vermiyoruz kendimizi buna adamamız gerekir bunu yapmak için :D
senden tek bı hata cezabını ıstıycem

Full Videolu Anlatim
Rar pw: ByTutsaq

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

By_Tutsaq VSRO FİLES EDİT : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

rar pw : çanakkale

-------------------------------------
K.bakmayın forumda hiç birseye izin verilmiyor adam akıllı konu acıyoruz tüm hataları koyuyoruz kapapatıyorlar böylede herkese cevap vermiyoruz kendimizi buna adamamız gerekir bunu yapmak için :D birazdan mesajı editlerler bak görürsünüz :D
Sayende şuan tüm dosyalar açık dün gece indirim herşeyi detaylıca anlatmışsın eline sağlık

Lakinn :D smc açılmıyor şuan :D:D

SElfZ.jpg

Diğer herşey açık

Geri