• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

silk nasıl alıyorduk beyler ...

----------

Beyler silk alma sorunum war yardım edin

silk nasıl alıyorduk beyler ...

----------

Beyler silk alma sorunum war yardım edin

dbo.TB_User den uyelıgın ıd sını ogren sonra dbo.SK_Silk e gir jıd yazan kısma uyelıgın ıdsını yaz sılk owner kısmınada istediğin silk mıktarını yaz kalanları 0 yap tamamdır..

----------

PoweRScreaM sende olan bi sorun vardı ya odbc de o sorun bendede var cözümü nasıldı ?????

nasıl bır sorundu tam anımsayamadım :S

tüm serverları acıyorum belli bi süre sonra shardmanager kapanıyor su hatayla birlikte !!! there is no record in this[_RefRentItem] table !!!

Yardim edin cozumu ne bunun :S
13507.jpg

Bir seferliğine
1 - compile.bat ve 1 - decompile.bat
dosyalarını çalıştır sonra 2 - CustomCertificationServer.bat'ı çalıştır.
ama bu arka sayfadan bi arkadasin paylasdiği ben de aynı hatayi alıyorum fakat bat'in icinde uzun yazi cıkıyor nedendir*
ipler falan ayarlı SQL connect'de ayarlı ini dosyasinda.

hamachi ip ajan0005
pw ajan05 gelmek isteyenler için eu kapalı.Jangan,hotan,downhang,alexandria-roc mt.açık

oyunda Sadece jangan-dowhang-hotan-alexandria-roc bölgesini açmak istiyorum sharddan refregiondan hangilerini 1 yapmam lazım ?

Certification "5.207.3.139", 15882
SockTCPCount "5000"
ExpRatio "35000"
ExpRatioParty "35000"
DropItemRatio "5000"
DropGoldAmountCoef "15000"
HwanGainFactor "250"
ShowFormulaDetail "1"

35000 > 35 anlamında 40000 yaparsan 40 xp olur

Sende 2gb ram warmış ya heryeri açabilior musun dowhang jangan hotan ?

Geri