• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Taiwan Sro dosyaları çalınmış gençler zaaaaaaaaaaaaaaaaa

Media.Pk2 İP PACH 1 Sİ UPLOAD ETSİN ALLAH AKISINA ÇILDIRCAM YAA :s

Gordugum kadarıyla kımse charının basına [GM] yazısını ekleyememıs :D
bende paylaşmak istedim oyunda offline olmak sartıyla sql e giriyoruz SRO_VT_SHARD a giriyoruz oradan tableden chara giriyoruz oradanda kendinizin char name buluyoruz buyuk ihtimal en son sayfadadır oradan ısmınızın basına [GM] yazıyorsunuz ve ckıyorsunuz sqlden oyuna girdiginizde [GM]char name olacak :D

NOT: [GM].... olursa eger ki smc'den hiç bir ayar yapamassınız ayarladıktan sonra isminizi degistirin tavsiyem.
peki gm nasl olcaz ?

bu inventory item sorununun allah bin belasını versin arkadas gözlerim kan canagına döndü değiştirmediğim procedure kalmadı yok banamısın demiyor...

gm yapmayı bılen varmı ?

----------

gm yapmayı bılen varmı ? ve SROYU TÜRÇE YAPMAYI BILEN SOLESIN LÜTVEN hmmm

arkadaşlar charı startlıyorum now loading doluyor dolunca sro kapanıyor nedenini bilen varmı?

Gm yapmayı bılen varmı ?

----------

gm yapmayı bılen varmı ? ve SROYU TÜRÇE YAPMAYI BILEN SOLESIN LÜTVEN hmmm

item bugunun çözümü var e l i t e p v p e r s sitesinde release patch 2 adlı konuda.

Geri