• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler ShardManager Ve Gameserver'da Cert Var Nasıl Kaldırıcam Onarlı SMC'den Cevabını Bilen Yokmu Bi Yardım Edin Gözünüzü Seveyim...

Arkadaşlar acil yardım Smc çalışmayı durdurdu diyor.

Çözümü bilen var mı ?

Son düzenleme:
Uniq Spwn Çözüldü. Arkadaşlar cogu kişi uniq spawnda ve GM komut ile cıkan uniqler kesilince isim yazmıyor diyorlardı.Bunu test etim ve ortaya cıkartım.:)

GM üyelği ile uniq keserseniz yazmıyor.Normal player keserse yazıyor sadece.

Player ;

wb8ayx.jpg

GM ;

35m4osl.jpg

Uniq Spwn Çözüldü. Arkadaşlar cogu kişi uniq spawnda ve GM komut ile cıkan uniqler kesilince isim yazmıyor diyorlardı.Bunu test etim ve ortaya cıkartım.:)

Player ;

wb8ayx.jpg

GM ;

35m4osl.jpg
helal mustafa sen hangi server dosyaları ile giriyosun oyuna mediayı hangi patcherla patchliosun ?

Player ;

wb8ayx.jpg

GM ;

35m4osl.jpg

ben 40 kere söylerdimde inanmazlardı :D sremuların foyasını nasıl çıkardık sanion sen brooo :D bu item bugları vs vs devam ediyor illet bişi xD

Bu Shard Manager ve GameServerda Database Failed Connection hatasını cozebilen varmı acaba ?

Geri