• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ya bi bakın lütfen ne olur bi bakın ya sro client geliyo öyle mal gibi kalıyo loader portu 15779 ıp benim ıp düzgün herşey neden böyle oluyo ??
lütfen biriniz yardım etsin ya

2 saattir yardım edenim yok bi bakın ya SRO_Clint geliyo öyle kalıyo sebebi nedir ?

TITLE: Microsoft SQL Server 2005 Setup
------------------------------

SQL Server Setup cannot write system databases to c:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data\, because it contains files from a previous installation. To continue, move the databases from the specified folder, or specify a different installation folder. Then run SQL Server Setup again.

For help, click: Source: ID: ( ) - Events And Errors Message Center: Message Details

BUTTONS:

&Retry
Cancel

Beyler sql express 2005 kurarken bu hatayı verıyo

[sıze=7]beyler yardım edecek yokmu bana sro client geliyo oyle kalıyo ne yapmam lazım ?[/sıze]

adszycf.jpg

YAW BANA Bİ YARDIM EDİN YAAA NE OLR HERKEZ SERVERİNİ KURDU Bİ BİZ KURAMADIK ŞU İLLET YÜZÜNDEN DUN GECEDEN BERİ UYUMUYOM ARTIK BİRİ YARDIM ETSİN NE OLDU DARK SORUNLARI GOSTERİYOZ AMA YARDIM ETMİYORSUN... BİDE PARASNDA DEİLM DİYORDUN

Off Be Bi Yardım Eden Yok Yaa :(:(:(:( Kaç Senelik Maxigame Üyesiyim Böyle İlgisizlik görmedim yaa Bi Yardım Ediverin Yaa

Bana Serveri Kurana Güzel Tekliflerim Olacak

windows 2003 servera kurulmuyo dosyalar windows 7 ye mi kuruyorsunuz ?

machina manager i calısan biri ini sini upload edip bana ö.m gonderebilirmi

Geri