• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SHARD MANEGER yıne kabanıyo ya ISS YE BAKTIM DEFALARCA AMA BULAMADIM YARDIM PLSSS

54mert Kardes xp sp2 yi indirsem gelirmi ? asp ftp sunucusu felan bak foto atıyım bende boyle bi sorun war

adszycf.jpg

Beyler Smc Hata Raporu Veriyor.Lütfen Yardım Edin Sorunu Nedir Tek CH Açık Ram'da Yetiyor Anlamış Deilim Sorun nedir Sizce??

18178.jpg

darkangel1 benim machine manager calısmıo acınca baglanmıo oyle kalıo napmam gerek

Beyler Smc Hata Raporu Veriyor.Lütfen Yardım Edin Sorunu Nedir Tek CH Açık Ram'da Yetiyor Anlamış Deilim Sorun nedir Sizce??

bendede aynı sorun vardı smc yı degıstrdım duzeldı sende kuran bır arkadstan smc dosyalarını al kendınınkıyle degıstır..

suan evde degılım yoksa atardım benımkılerı :S

31.192.209.165 31.192.209.100 bölemi
31.192.209.148 31.192.209.165 dene bunu GateAwayı kapat aç*31.192.209.148 31.192.209.100 sonra bunu dene olmassa

----------

Arkadaşlar GM yapa bilmek içim ip yazarken 1. normal yazın 2. ip'inin sonu 61 üstünde olcak ! yoksa gm olmazssınız ^^ ve gateawayı kapatıp açıp deneyin

Beyler Biri Smc Dosyalarını Atabilirmi Acaba :/ Benimkiler Hata Veriyor Biri Upload Edebilirimi?

Geri