• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaşlar elitepvpersde bişey buldum item bug ve diğer bugları düzeltmek için bi deneyin ben oyuna giremiyorum...
[Release] Patch 2 / CertificationServer Hot Fix bu siteye girin
UNUTMAYIN SAKIN İLK PATCH 1 İNDİRİN ONU KRUN SONRA PATCH 2 Yİ İNDİRİN DENEYİN Bİ... :D ayriyetten ben daha oyuna giremedim....

By_tutsaq benım edıtlı dosyalarımı patchleyın yazdın face sayfana onu nasıl yapcaz cevap beklıyorum anlamadım

Tutsaq kardesım bi bak benım editli dosyları la sizdeki dosylarları patchleyın yazdın nasıl yapıcaz soylermısın lutfen

By Tutsaq Bro Videoda Sorunlar Ve Çözümleri konusu Artık Yok O Kopyalacagamız Şeyler Acaba Burda Spoiler İçinde Paylaşabilirmisin?.Şimdide Teşekkürler Bro.

baska bı hata cıkdı shard manegerı acıyom sonra kabanıyo yardım pls

baska bı hata cıkdı shard manegerı acıyom sonra kabanıyo yardım edecek yokmu

Geri