• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

[sıze=5]by tutsak lutfen yardım et 2.vdıdeodakı restore yaparken kullandıgın bılgıre nereden ulaşabılırdım
[/sıze]

kardeşim bende smc açıyorum shardmanager ya hata veriyo (çöktüğü için mi) yada hata vermeden kapanıyo lütfen bi bak ya

TAMAM ANLADIMDA YANİ Bİ ANORMALLİK VARMI VİDEODA SENN CERT HEMEN GECIYOR BEN 10 15 dk bekledım hep aynı DAHA BEKLIYIMMI ?
game serverın bazı özelliklerini kapatrsan snnkide cabuk gelir ama mesala eu olmaz okey? :D

----------

lütfen bi bakın ya lütfen
ram yetmiyodur

----------

bi adam akıllı konu hazırlatmadılar böyle çok zaman alıyor bütün vaktimi size ayırıyorum kıymetinizi bilin :D

game serverın bazı özelliklerini kapatrsan snnkide cabuk gelir ama mesala eu olmaz okey? :D

----------

ram yetmiyodur

----------

bi adam akıllı konu hazırlatmadılar böyle çok zaman alıyor bütün vaktimi size ayırıyorum kıymetinizi bilin :D
sağolasın kardeşim ya zaten sen olmasan 3-5 kişi anca kurar dosyaların sağlam senin :)

arkadaşlar charı startlıyorum now loading doluyor sro kapanıyor neden

Her Şeyi kapadım :D bitek Chin acık diğer hepsi sıfır neyse bidaha bi deneyelim bakalım cok sagolasın sen olmasaydın buralara kadar bile zor gelirdim :alkis

id pw yazıyorum confirm diyor bayabi geçtikten sonra image kod geliyor giriyorum.Bekliyor sonra alarmlar çalıyor server kapanıyor :D

Geri