• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler allah askına yardım etsin biriniz 1 haftadır aynı sorun var kimsede aynı hata yokmuydu sadece bendemi var bu lanet hata :D

SR_ShardManager ve SR_GameServer'da ''Database Failed Connection'' Hatası var...

shard manager neden kabanıyo ya bı yardımcı olsanız tek bu sorun kaldı

Mustafa bana loaderın sendeki link upload etsense sana zamet

Beyler bi bakabilicekmi ama ?

1 haftadır aynı sorun var kimsede aynı hata yokmuydu sadece bendemi var bu lanet hata :D SR_ShardManager ve SR_GameServer'da ''Database Failed Connection'' Hatası var..

beyler media.pk2yi hangi ıp patchla patchlıyosunuz bi link atıverin pls :D bilenler üşenmesin :D

Gordugum kadarıyla kımse charının basına [GM] yazısını ekleyememıs :D
bende paylaşmak istedim oyunda offline olmak sartıyla sql e giriyoruz SRO_VT_SHARD a giriyoruz oradan tableden chara giriyoruz oradanda kendinizin char name buluyoruz buyuk ihtimal en son sayfadadır oradan ısmınızın basına [GM] yazıyorsunuz ve ckıyorsunuz sqlden oyuna girdiginizde [GM]char name olacak :D

NOT: [GM].... olursa eger ki smc'den hiç bir ayar yapamassınız ayarladıktan sonra isminizi degistirin tavsiyem.

Son düzenleme:
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\AppServ\www\_inc\config.php on line 9
kayıt sayfasını actıgında böyle hata veriyor.
<?php
$cfg['sql_host'] = "CAN-PC\SQLEXPRESS";
$cfg['sql_user'] = "sa";
$cfg['sql_pass'] = "1234";
$cfg['sql_db'] = "SRO_VT_ACCOUNT";

$sqlLink = mssql_connect($cfg[sql_host],$cfg[sql_user],$cfg[sql_pass]);
if(!$sqlLink) die("MSSQL server is not accessable, why should we try to select database ?");
else
{
mssql_select_db($cfg[sql_db],$sqlLink);
}
?>

Madem kimse yardımcı olmuyor serveri acmayı becerebilen biri cert dosyalarını upload edebilirmi benim icin ?

Geri