• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ekrntsef.png

kardeş bu halde gm chara giremiyorum login ekranda bekliyor
dedigim gibi eski _PrivilegedIP tablosunu kullanacaksın vede ipconventer programı ile ipni convert edip tablodaki IP_Begin ve IP_End satırlarına convert edilmis IP ni koyucaksın ama alttaki IP leri elleme.Eger hala aynı hatayı alıyorsan toyzor@hotmail.com ekle yada pm at msn ni!

netsea12 sr_vt_account a gir ordan tb_user e gir en alt satıra in kendine account yap.sifre md5 halinde olsun daha sonra sec_primary ve sec_content tablolarını 1-1 yap gm charın hazır.Zaten databaseyi ilk yuklediginde sro_gm1 sifre:hn2006 gm hesabı var gir icinden karakter olustur oyna!

Son düzenleme:

adminler istemiyor server açılmasını kendi serverlerine adam çekmek istiyorlar oyuncu = para

istemeseler bile artık açıldı epvp den takib ediyorum hergün yeni bi server açılıyor hamachi server yada vds li serverlar açılmış 200x-500x den aşağı yok ben sro oynamıyorum ama kurulum anlatımı yasak olmaması lazım katılıyorum sana deeplune bi yandanda adminler haklı türk oyuncularını biliyoruz nerde çok ex oraya gidiyor :D

Son düzenleme:
Geri