• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler bana dedıgınız gibi silk yapıyorum gelmiyor bana gm ile silk alınmayı öhretin...

darkangel1 herşey hazır databaseleri flan restore ettim son cert ayarlarında yardım edebilirmisn 2 dk team vievden ?

anladım krdşm ben sana sonra ulaşırım kardşm saol yinede facebookta ekledim seni .. )

serverimden bir resim :D GM ölürmü bal gibide ölür
sro2011091718495476.jpg

level bile düşdük :d

nasl gm olcak ? :'(

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,
[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

sonra _PrivilegedIP gir

IP1 -IP2 IP3 DİE BİR YER VAR ORAYA KENDİ İPNİ YAZ

ÖRNEK ;
IP1 IP2 IP3 IP4
192 168 1 109

BUNU GİBİ 2 YAZ SONRA IP5 DEN SORNA TEKRAR YAZ 2 TANE OLSUN GM ACC.'LERİNDEN BİRİNDEN GİR[

ben böyle yaptım

nasl gm olcak ? :'(
daha onceki mesajlarımda sorunu cevaplamıstım.
sr_vt_account a gir TB_User e gir kendine account olustur daha sonra Tb_User tablosundan sec_prmary ve sec_content kısımlarını bul ve ikisinide 1 yap.
Oyuna gir ve GM sin.Zaten id:sro_gm1 sifre:hn2006 db ilk yuklndigindede GM accounttu fakat sadece icinde karakter olustur oyuna gir.

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,
[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

sonra _PrivilegedIP gir

IP1 -IP2 IP3 DİE BİR YER VAR ORAYA KENDİ İPNİ YAZ

ÖRNEK ;
IP1 IP2 IP3 IP4
192 168 1 109

BUNU GİBİ 2 YAZ SONRA IP5 DEN SORNA TEKRAR YAZ 2 TANE OLSUN GM ACC.'LERİNDEN BİRİNDEN GİR[

ben böyle yaptım

bizim ip :31.192.209.148 olurmu bunla ?

2heavxd.jpg

Yuh buraya kadar geldigine inanamıyorum ya kim vericek Dedicated sponsorluk ya :S

Geri