• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

[sıze=5]arkadaşlar benim gameserver cert'in geçmemesinin sebebi ne olabilir??[/sıze]

arkadaşlar benim 2 tane pc var biri 3 gb ram biride 1 gb ram ikisine yapsam olur mu? acaba

olursada ikisini nasıl yapıcam açıcam dosyları?

O - dan sonra - ö
k -dan sonra - l
u -dan sonra - ü
l -den sonra - m

budamı tesadüc yarın okullar açılıyo fck meb :)

arkadaşlar benim 2 tane pc var biri 3 gb ram biride 1 gb ram ikisine yapsam olur mu? acaba

olursada ikisini nasıl yapıcam açıcam dosyları?
Yapamazsın en asagı 8 gb ram yada 2 pc 4-4 olur.Ki 8 gb de bile iyi performans alınmaz en iyisi 16gb.Tabloları kapatırsan refregiondan 2 gbde bile çalışır ama tat vermez tek haritada :)

[sıze=4]yardım ya yardımm biri bişi desin nolur yaa[/sıze]

arkadaslar sqlde china haric herseyi 0 yaptım gene game server kendi kendine kapanıyor actıkdan 5 sn sonra buna çözüm nedir yardım edermisinz?

[sıze=7]beyler benim bi sorunum var swyi açıyorum sorun yok ben girmeye çalışıyorum sro client geliyo ama mal gibi kalıyo öyle bir arkadasım denedi girmeyi ondada öyle oldu nasıl düzeltiriz çözümü nedir ???[/sıze]

----------

yardım edebilecke varmı acaba ?

team viewer

922 464 931

3965

xtrap hatası çok kolay ben loader codladım giriyorum rahat her sw ye

İSTİYEN KİŞİLERE VSRO FİLES KURULUR VDS 5 GB RAM OLMAK ŞARTIYLA

msn:
sonsuzyol_21@hotmail.com

İNANMAYAN GELSİN MSN YE KONUŞALIM :D

Loadermi codladın?

Beyin bedava ama alamayan çoooooooook