• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

bıde su smc de load plugıns tıkladımda calısmayı durdurdu dıyo wındows
Bende de aynısı oluyor
asderddd.png

smc_independent.exe , smc.exe ve SR_UserData.dll dosyaları düzgün çalışan birisi bunları uplayabilir mi?

bıde su smc de load plugıns tıkladımda calısmayı durdurdu dıyo yardım plsss :D

[sıze=4]

kardes bak dediğin cok uzun iş burda 2-3 yazıyorum bnmsw serverım var ilgieenm lazım..
[/sıze]
nesi uzun ya sadice neyden kaynaklanıo olabileceqini sölücen neler böyle ettiqni sölücen sadice ya bende kontrol edcem denıcem ya olay bu olucak sen dırek basından savıosun

тяуѕα;1645167' Alıntı:
Shard,Log,Account kurucam ama OBDC'ye. Yinede yaptım dediğini aynı hata :S

halledebildiysen bana da anlatır mısınbb

----------

тяуѕα;1645099' Alıntı:
ODBC Kurarken sa yı seçtiğim zaman şu hatayı alıyorum ;

Connection failed:
SQLState '28000'
SQL Server error : 18452
[Microsoft][SQL Native Client][SQL Server] Login failed for user 'sa'.The user is not associated with a trusted SQL Server connection.

bu sorunu halleden birisi yardım edebilir mi ne yaptıysam olmadı

aloo burda olanlar sro client geliyo kalıyo öyle dier arklardada aynı oluyo yardım edecek varmı ..........................................................................................................................................................................

aloo burda olanlar sro client geliyo kalıyo öyle dier arklardada aynı oluyo yardım edecek varmı ..........................................................................................................................................................................
loader ayarlarını oynayarak dene ve patcherle tekrar patchle bende baska bi sroda öle yaptım

Linkler nerde?

----------

Linkler nerde_?

----------

Linkler nerde?

ODBC Kurarken sa yı seçtiğim zaman şu hatayı alıyorum ;

Connection failed:
SQLState '28000'
SQL Server error : 18452
[Microsoft][SQL Native Client][SQL Server] Login failed for user 'sa'.The user is not associated with a trusted SQL Server connection.

ne yaptıysam olmadı yardım lütfen..

Geri