• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Bu hata yardım :agla

1zpi8vq.jpg
bendede var bu hata :S

hmm ama odbc kurarken sa 1234 kabul etmiyor sql server secince native de ediyor !!

obcde SRO_VT_ACCOUNT , SRO_VT_SHARD ve Log_DB olusturdum sa 1234 hepsinde yaptım ve hepsinde databaseleri seçtim dorumudur ???

----------

ama simdide certi acarken hata alıyorum :S:S

@darkanqel1 hocam serveri kurdum login bolumune girebiliyorum ama oyuna girerken c9 alıyorum nasıl çözebilirim pcmin ipsinle giriyom 198 ile baslıcan ama soyle media pk ipsini 198 le baslayan ipden yapıyom launcherdan giremiyorum oyle bi ip yokmus gibi ama 127.0.0.1 yapıyorum oyle giriyor bu seferde check gösteriyor nababilirim? yardım edermisin dicem gene işim var dicen :)

----------

@darkanqel1 hocam serveri kurdum login bolumune girebiliyorum ama oyuna girerken c9 alıyorum nasıl çözebilirim pcmin ipsinle giriyom 198 ile baslıcan ama soyle media pk ipsini 198 le baslayan ipden yapıyom launcherdan giremiyorum oyle bi ip yokmus gibi ama 127.0.0.1 yapıyorum oyle giriyor bu seferde check gösteriyor nababilirim? yardım edermisin dicem gene işim var dicen :)
adam mesgul usta napsın :D

----------

benim sorunumun cözümünü bilen varmı .ini ayarları kusursuz !! ama bu hata

ulan by masterin gameserverini bi kullanak dedik oyun bozuldu :D bu hatayı nasıl çözüyorduk
sro2011092014162188.jpg

----------

shardada bu hata çıkıyor Index[2] GameServer is not set.. RegionID[25000]

birisi grab pet ve atack pet kodlarını yazarmı 2dk teşekkürler

ps: aklıma gelmişken devil kodu

Son düzenleme:
Geri