• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler suana kadar serverini kurup oyuna girebilen kac kisi var aramızda !!!!!!!!!!!

birisi bakabilirmi server dsoyalarında hata yok gibi ama clientle start gelmiyor

TW : 924 061 750

5261

SR_GameServer.exe den exp rateleri ayarlayamadım :S biri ayarlayıp upload edebilirmi ???

yawwwwq bu benim durup durmadan shard kapanıyor neden olabilir ?

Beyler İsmin Başına GM yazıyoruz Sadece bir kişide oluyor diger kişiye yazıkdımı giremiyor charın kapat gelior ? help me :D

sro2011091922090712.jpg
sro2011091922162911.jpg

Evet Çalıştı :D Ratesi Çalışan Gameserver

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

sen gameserverı at :D server cfg. aç

Bu satırı Bul 50000=50x rate

SR_GameServer {

SockTCPCount "50000"
ExpRatio "50000"
ExpRatioParty "50000"
DropItemRatio "5000"
DropGoldAmountCoef "10000"
HwanGainFactor "150"
ShowFormulaDetail "1"

c9 alıyorum arkadaslar çözüm varmı yardım edecek varsa pcme baglanıp mesaj atsn bi baksın c9 veriyor kafayı yedim^^

Geri