• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

924 061 750

1329

herşeyi kurdum lacunher start gelmiyor bakabilecek varmı sw dosyalarındamı anlış bir şey var ?

Beyler C9 hatası alıyorumda bu konula ilgisi olan biri alpemix veya teamwiever ile bağlanıp bi bakabilirmi bi zahmet

bi turlu editleyemedim game serveri...

arkadaslar biri editlenmis game server atabillirmi :D

Beyler C9 Hatasının bi ara cozumu vardı forumda silmisler bilen biri varsa yardım edebilirmi ?

item bugunu fixleyen yokmu intihar etcem artık bide şu editlenmiş falan game server varmış neler değişmiş ?

beyler benim sorunuma yardım edecek varmı ? SRO_Client geliyo öyle kalıyo d: dier arkadaslardada

Geri