• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler server.cfg de 15880 portunumu yoksa 32000 ve 32004 potunumu kullanıcaz

Beyler çok basit bir soru "evet" ya da "hayır" yazsanız bile yeter. :wwe: Kullandığımız 32000 ya da server.cfgye yazdığımız herhangi bir portu açmak zorunda mıyız ? Makine ya da yerel ağ ıpı kullansak bile.

Kimse yardım etmesede buyrun item bugunun çözümü

Your Shard_db -> Properties

and see the picture.

7102.png

make it on

shard_log
shard_db
account db

note: sro_servers_vt is my user account to connect db.

Oku,araştır.Sonra bana hava yaparsın.

olm asıl kıt sensin nasıl açılcağını bilmiyon akıl veriyon bilmiyosan susacan açsın vsro paylaşan adam sorcam ona bakalım. dün izinleri onayla dedi ram demedi

----------

Türk arkadaslarımın çoğu bana çalıştıgını söyledi ?

vsro paylaşan adamda bunu sölüyo bişey var burda ama bulmak lazım çalıştıgını söleyen arkadaşların video atsında bizde bakıp yapalım.

8 gb ram ile 2.gameserverı açınca düzeliyor dedim.Ram ekleyince düzeliyor dedim okuma özürlü isen ben ne yapayım?

Lütfen Şu Forumdan Çık.. Hiç Bir Bilgin Olmadan Yorum Yapmak Sana Dusmez Akıllı İnsan Madem Neden Onca İnsallarda Bug var ? Kendini Akıllı Sanıyorsun... O Kadar Kolay Olsa Şimdiye Kadar Butun Private ServerLer Açılmıstı :) Ah Ah Hiç Bişey Bilmeden Yorum Yapıyorsunuzya Hiç Anlamış Değilim.. Şunuda Bil Şimdiye Kadar Sadece Bir Kişi Sorunsuz Açmıs Bulunmakta.... Bu Kadar Kolay Olsa Butun Vps Şirketleri Şimdiye Açar Parayı Kırardı Emin Ol.. + Özürlü Olan Sensin Hiç Bir Bilgin Olmadan Herşeye Karışarak Bilgisizliğini Ortaya Vuruyorsun.. Çartışacak Yorum Yazma..

Adam sana nasıl yapıldığını söylüyo bide senin için video cekcekler ugrasmazlar bile

Ya arkadaslar alalh askına biri yardım edebilirmi ? Su server check sorununu nasıl duzelticez SQL Serverdan Shard Service 64 Prilegend_IP tablosunda 192.186.x.x ile baslıyan up yazılı ISS felan hepside tamam baska bir problem olabilirmi cozumunu bilen varmı ?

Ya arkadaslar alalh askına biri yardım edebilirmi ? Su server check sorununu nasıl duzelticez SQL Serverdan Shard Service 64 Prilegend_IP tablosunda 192.186.x.x ile baslıyan up yazılı ISS felan hepside tamam baska bir problem olabilirmi cozumunu bilen varmı ?

smc > server control >(sağ tıkla) service type > operating

Thai bi bakarmsn IIS Olmadan yapamazmıyım bu serveri yada TW versem sen halletsen çok sevinirim rica ediyorum lütfen halledersen minettar olurum.

Thai bi bakarmsn IIS Olmadan yapamazmıyım bu serveri yada TW versem sen halletsen çok sevinirim rica ediyorum lütfen halledersen minettar olurum.

tw kullanmıyorum burdan yardım edebilirim sadece , internetten iis kurulumlarına bakın türkçe videolarda var onuda kendiniz yapamıyorsanız server açmayı boşverin

serverini acan oyuna girebilen birisi server dosyalarının oyun acıkkenki halini resmini koyabilirmi acaba !!

Hala check SMC de SHARD[99] Yazıyor ben bi ara bu dosyalarda Shardın ıd degistirmistim 99 yapmıstım ole denemek icin sanırım onlardan olabilirmi ?
srshard.ini dosyasındaki id kısmında yazanı dbo.ShardService open table de 99 yazan kısma inide hangi id yazıyorsa onu yaz!!

Geri