• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

103977d1315913580-guide-most-vsro-files-problem-solved-here-untitled.jpg

103978d1315913572-guide-most-vsro-files-problem-solved-here-untitled2.jpg

dene bir...
dene derken kardesim!! ???????

arkadaslar bu arada smc id pw nedir !!!

sqlye gir SRO_VT_ACCOUNT >> TABLES >> dbo.TB_user en basta sro_gm1 ıd var sonra md5 çeviri yaz googleye gir siteye en oraya istedigin şifreyi yaz md5 olarak veriyor kopyala onu sro_gm1 in yanındaki pw yerine yapıstır kaydet cık tamamdır

----------

C9 sorununa çare varmı?????

item sorununu cozen varmi ?????

----------

bide su rateler server.cfg den olmuyo baska nerden aarlayabilirim?

sunucuyu sorunsuz kurdum ama oyundan giriş yapamıyorum launcher hangi portu girdiysem start gelmedi ne kullanıcaz bunun için ?

sunucuyu sorunsuz kurdum ama oyundan giriş yapamıyorum launcher hangi portu girdiysem start gelmedi ne kullanıcaz bunun için ?
server.cfg yazdıgın ip yaz port olarakta 8080 kullan ben boyle biliyorum !!

----------

C9 sorununa çare varmı?????
özelden team yolla birkaç bişiyi kontrol edeyim yanlıs yaptıgın birseyler var !!

----------

pardon team verme alpemix ver !! team yüklü deil suanda ugrastırır

----------

Benim suanda tek sorunum smc den shardmanager startladıgımda shardmanager kapanıyor bilgisi olanlar paylasabilirmi ?? tesekkürler simdiden !!

oyuna girebilen birisi 178.255.199.93 ip de kurdum deniyebilirmi oyuna girmeyi acaba ?

allah allah neresinde hata yaptım acaba ::S

----------

notify client requested higher version than the latest version known to server! about to exploit?: [contents: 18, module: SR_Client, requested ver: 318, latest ver: 188 2011-09-19 13:41:49 568
fatal source ip for trying to exploit : 88.240.215.168 2011-09-19 13:41:49 569

böyle bi hata veriyor gateway server

8GB Vps kuracagım.Media pk editleyecek var mı? Yardım edebilecek birisi?Fazla bir edit istemiyorum.Full ingilizce olsun.Bir de bu SRO_CLİENT acılıyor ya orasını benım ıstedıgım gıbı yapsın (DİAMOND gibi) ama benım söyledigim şey yazacak.Bir de skill bar saydam olmayacak normal olacak.Yapabilecek ? Yazsın.

Temiz DB LinkiVericek warmı.İçindeki gereksiz accountlar falan silinmiş olan ?

accountları silmesine sileceğim ama içindeki itemler falan onlarıda sil ayrı ayrı uzun iş.

----------

Kale savaşlarını alan guildler war şuan onları nasıl silebilrim db den ?

Oyunu kurdum bende açılıyor fakat arkadaş hamachi ile girmeyi deneyince böyle kalıyor
Ayrıca 3gb ram ile hiçbir şehri iptal etmeden rahat bir şekilde oynuyorum :D

Son düzenleme:
Geri