• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Bana yardım edebilicek Ö.M atabilirmi eksik olan şeyleri bi gösterirse sevinirim TemaWiever vericem teşekkür ederim.

sunucuyu kurdum hiç bi dosyada sorun yok ama clientle bağlanamıyorum

TW ile Bakabilecek Arkadaşlar varsa

924 061 750

1329

İtem bugu Ram'dan Kaynaklı Birşey Değil Prosüdür'lerde Bir Anormallık Var Gidip Kulantan Duyma Şeyleri Burda Yazmayın Saçmalığa Bak 8 Gb RAm olsn item bugun olmaz ? Buna Kim İnanir Ki ? Birde Şu Acıdan Dusunun Eğer 8 Gb Ram Olan Bir Local Veya Vps Vds Pc'larde Bug olmuyor Peki Ozaman Bu Vps Ve VDS Saten Firmalar Salak mı ? Server Açmıyorlar Şuan Ben İtem İle Alakalı Butun Prosüdürleri Baştan Toparlamaya Çalısıyorum Epey Bir Zaman Alacak Fakat Sonucu Bende Merak Ediyorum Hiç Bir Yanlışlık Olmassa Sorunsuz Olacak. Şimdiden Söyleyim Bu İtem Bugunun Ram İle Hiç Bir Alakası Yoktur !!! İyi forumlar

Sunucuyu yerel ağa kuruyorum (192 ile başlayan ıpla ) port açmam gerekir mi yinede ? (32000 - 320004 vs.)

İtem bugu Ram'dan Kaynaklı Birşey Değil Prosüdür'lerde Bir Anormallık Var Gidip Kulantan Duyma Şeyleri Burda Yazmayın Saçmalığa Bak 8 Gb RAm olsn item bugun olmaz ? Buna Kim İnanir Ki ? Birde Şu Acıdan Dusunun Eğer 8 Gb Ram Olan Bir Local Veya Vps Vds Pc'larde Bug olmuyor Peki Ozaman Bu Vps Ve VDS Saten Firmalar Salak mı ? Server Açmıyorlar Şuan Ben İtem İle Alakalı Butun Prosüdürleri Baştan Toparlamaya Çalısıyorum Epey Bir Zaman Alacak Fakat Sonucu Bende Merak Ediyorum Hiç Bir Yanlışlık Olmassa Sorunsuz Olacak. Şimdiden Söyleyim Bu İtem Bugunun Ram İle Hiç Bir Alakası Yoktur !!! İyi forumlar

adam noktayı koydu :)

Global acılıp kapanıyor yardım lütfen :S port 32000 dimi global ?

8401.gif

SHARDMANAGER CERT YAZISI GİTTİKTEN SONRA KAPANIYOR . :S YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

8 gb ram ile 2.gameserverı açınca düzeliyor dedim.Ram ekleyince düzeliyor dedim okuma özürlü isen ben ne yapayım?

Geri