• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Darkanqel yada byTusaq yardım edermisiniz rateleri nasıl düzenlicez ? Ve oyuna girerken logine tıkladgımda kod cok gec gelıyor ve gec login oluyor neden olabilir :S

Darkanqel yada byTusaq yardım edermisiniz rateleri nasıl düzenlicez ? Ve oyuna girerken logine tıkladgımda kod cok gec gelıyor ve gec login oluyor neden olabilir :S

1. Server.cfg gir orda Sr_Shard bul orda "35000" yazanlar

2. pc ram yetmiyordur.

3. bu kadar buyuk yazmana gerek yoktu :)

Son düzenleme:

1. Server.cfg gir orda Sr_Shard bul orda "35000" yazanlar

2. pc ram yetmiyordur.

3. bu kadar buyuk yazmana gerek yoktu :)

Tamam Sagolasın. Yardımın için :) xp rateleri ordan düzenliyip denedinmi hiç şuan 35000 yazıyosa 35 x olması lazım ama 1 manyang kestıgımde kitapla beraber %50 exp veriyor ? ve datebasede birsürü ıd pw var onları silsem biraz daha hızlanırmı ?

2chx4qx.jpg

arakdaslar benim bir sorunum var global manageri acıyorum acılıyor fakat aşagısından duradan kırmızı yazılar gecior ve sharmanager gameserver acıncada certification request failed gibi bir sey geliyor sorun ne olabilir ???????

darkanqel1 hocam ben serveri açtım ayarladım hepsini ama c9 veriyor neden olabilir bu? bide ip config deki ipden yaptım serveri media pkya ip configdeki ipyi yazıyorum girmiyor 127.0.0.1 yapıyorum ipsini medianın oyle giriyor ama c9 veriyor neden olabilir önerebileceğin bişi varmı acaba?

darkanqel1 hocam ben serveri açtım ayarladım hepsini ama c9 veriyor neden olabilir bu? bide ip config deki ipden yaptım serveri media pkya ip configdeki ipyi yazıyorum girmiyor 127.0.0.1 yapıyorum ipsini medianın oyle giriyor ama c9 veriyor neden olabilir önerebileceğin bişi varmı acaba?

laoder ip server.cfg de ki yaz

hocam dun aksam girebiliyordum şimdi xtrap hatası alıyom :S

agent server var ve sro_client var agenti bendeki agentle değiştiricem oylemi?

tamam hocam yaptım deniyorum şimdi

----------

gene c9 veriyor bi bakabilirmisin team versem?

Geri