• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

yardım edeceq biri yoqmu ?

SMC_Independent.rar indir biyerden 7.88 lik ordan çalıştır smc yi. yani bu rardakileri senin calışmayanlarla değiştir. sorun çözülcektir.

----------

Ya beyler serveri sorunsuz çalıştırmıştık. Pc 2.99 ram var . tutsaq'ın 3 gb için saerver ayarlarının aynısıydı. sonra bir arkadaş bu ayarları değiştirmiş ve (bundan dolayı olabilir) DownloadServer Açılmıyor ne önerirsiniz? bu downloadserver hakkında tecrubelerinizi paylaşırmısınız görevi nedir? çalışması için neye ihtiyaç duyar..

SMC_Independent.rar indir biyerden 7.88 lik ordan çalıştır smc yi. yani bu rardakileri senin calışmayanlarla değiştir. sorun çözülcektir.

----------

Ya beyler serveri sorunsuz çalıştırmıştık. Pc 2.99 ram var . tutsaq'ın 3 gb için saerver ayarlarının aynısıydı. sonra bir arkadaş bu ayarları değiştirmiş ve (bundan dolayı olabilir) DownloadServer Açılmıyor ne önerirsiniz? bu downloadserver hakkında tecrubelerinizi paylaşırmısınız görevi nedir? çalışması için neye ihtiyaç duyar..

senin gameserverini paylaşırmısın ?

Canlar bunun gibi bi private server ımda (Xiao) item bugunu çözemedim.Yardımcı olurmusunuz:)Örneğin;İtemi Npc ye Satıyorsunuz Çıkıp Girince İtem Çantaya Tekrar Geliyor?Çözüm Lütfen :)

arkadaşlar serveri kurdum image code yazıp comfrim dedigimde c9 veriyor biriniz yadım edin ya kimse sorsam işim var diyip yardım etmiyor ...^^ :(

GOKTURKLER-SRO :) Takılıyoruz Herkezi Bekleriz Arkadaşlar =) Hamachi ID :GOKTURKLERRR PW:123 Kolay gelsın ^^
11791.png

download servere sag tıkla ozellıklere bas uyumluluk sekmesınden uyumlulugunu windows 2000 i seç tamam a bas ve tekrar ac acılır :)

beyler bu gm avatarını ve gm setini (super set) düşürüyorum fakat yerden alamıyorum bilen varsa yardımcı olabilr mi ?

Beyler win xp de sorunsuz kurmustum sql server bozuldu format attım win7 32 bit yaptım herseyı ayarladım cert i acıyorum sorunsuz global manageri acınca boyle bır hatayla karsılasıyorum nedendir acaba ?

12053.png

Geri