• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Ya arkadaslar SRO_VT_SHARD'dan sade chineyi 1 yapıp dierlerini 0 yapıorm globla managerden gameservere kadar hepsini acıorm 15-20 sn sora shard manager billing dead ve kapanıor yardımcı olabilr misinz?

Arkadaslar MachineManager.exe ile bi sorunum var

Certification.bat ı açıyorum sorun yok GlobalManager.exe açıyorum ondada bişi yoq sonra DownloadServer.exe açıyorum oda tmm sonra MachineManager.exe açınca açıldığı gibi kapanıyor neden olabilir bi yardım edermisiniz

herkese iyi forumlar...

ayarladım rate leri asm ile girince düzeldi ayar olayı şimdide bazen oyundan dc ediyor
game serverin ekranında

Query: {CALL _STRG_ADD_ALCHEMYSTONE (?, ?, 6,6702, 16,7028,0,1)} böyle bi şey var bundanmı acaba

benim PC 8GB RAM İ5 İSLEMCİ 500GB HARDDISK FELAN VAR VPS FELAN YPAMAYI BILEN EKLESİN SW KURMAYIDA TABİ BERABER GM OLURUZ

----------

BİRİSİ BANA YARDIM ETSİN PC GUZEL DİYORUM 8GB RAM FELAN KURMAYI BILEN VARSA VPS FELAN ORTAK OLURUZ HERSEYDE FACE:ugurcan-95@hotmail.com
MSN:ayhanugursoy@hotmail.com ekleyin bilen varsa

benim PC 8GB RAM İ5 İSLEMCİ 500GB HARDDISK FELAN VAR VPS FELAN YPAMAYI BILEN EKLESİN SW KURMAYIDA TABİ BERABER GM OLURUZ

----------

BİRİSİ BANA YARDIM ETSİN PC GUZEL DİYORUM 8GB RAM FELAN KURMAYI BILEN VARSA VPS FELAN ORTAK OLURUZ HERSEYDE FACE:ugurcan-95@hotmail.com
MSN:ayhanugursoy@hotmail.com ekleyin bilen varsa
vps ler 7/24 açık duruyor ve normal pc den çok farklı :)

----------

ayarladım rate leri asm ile girince düzeldi ayar olayı şimdide bazen oyundan dc ediyor
game serverin ekranında

Query: {CALL _STRG_ADD_ALCHEMYSTONE (?, ?, 6,6702, 16,7028,0,1)} böyle bi şey var bundanmı acaba
bunun sebebi yere stone filan atmışın sonra bi item almışın yere attığın item aslında atılmadığı için sana bu hatayı verdi

Mustafa bu item bugu nasıl düzeltiliyior kardeşim sorun neyden kaynaklanıyor..

arkadaslar virtual pc ye 2.gameserver kurulumunu tam anlamıyla bilen varmı acaba?

item mall dan item almaya çalışınca böyle bi hata veriyor nedendir acep ?

Query Error!!! Query Result : -1, Query : {CALL _STRG_ADD_PACKAGEITEM (24,6702,23,48626,1,30300,0,0,0,99,'')}
SQL Error State:08004, Native Error Code: 38F, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Could not locate entry in sysdatabases for database 'SRO_VT_ACCOUNT'. No entry found with that name. Make sure that the name is entered correctly.
{CALL _STRG_ADD_PACKAGEITEM (24,6702,23,48626,1,30300,0,0,0,99,'')}
_STRG_ADD_PACKAGEITEM Failed (2940)

Arkadaşlar Bu Teeport Sorunu Devam Ediyormu Eğer Ediyorsa bu Yere Çin Sikilindeki Alanı Açıp Işınlanmak İstediğin Yere Gitmek İçin /yes Yazıp Işınlanıyoduk Bir EMUDA Böle İdi Buna Yapamazmıyız ?

----------

Bu Sorunun Çözümü Nedir ? :

1A9CR.jpg

Arkadaşlar Bu Teeport Sorunu Devam Ediyormu Eğer Ediyorsa bu Yere Çin Sikilindeki Alanı Açıp Işınlanmak İstediğin Yere Gitmek İçin /yes Yazıp Işınlanıyoduk Bir EMUDA Böle İdi Buna Yapamazmıyız ?

----------

Bu Sorunun Çözümü Nedir ? :

1A9CR.jpg

ini klasöründe yaptığın ayarları kontrol et eksik bırakmış ya da yanlış yapmış olabilirsin.
-------
.net Framework 4.0 kurup birde öyle dene olmazsa

Sabi İp Yaptırdım Bu Gün Onla Kuruyrum Ondan Yaparmı ?

----------

Sabit İp İle Server Kurmam İçin Ne Yapmam Lazım ?

Beyler modem ipsi sabit bunu modem int ipsine kursam modeme port eklicez mi? tam olarak nasıl yapacaz

----------

Sabi İp Yaptırdım Bu Gün Onla Kuruyrum Ondan Yaparmı ?

----------

Sabit İp İle Server Kurmam İçin Ne Yapmam Lazım ?

sabit ip nasıl kuruyoruz yani int ip işlemler nelerdir basit olarak anlatırmısın? modemde port açmak gerekiyormu yada hamanchi kullanmadan internet sabit ip yoluyla dışardan kullanıcı girmesi nasıl mümkün olur?

server dosyalarındaki ve sqldeki ip yerlerini sabit ipn ile değiştir olur heralde.

Geri