• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Pach2 kurdum ama 30 dakikadır yuklemiyor neden sizce ve 16 GB RAm var ?böyle yazıor sürelki..

2ngxxd1.png

2dbtflk.png

jaw4cn.png

dysmbq.png

sabit ipden diğer kullanıcıların oyuna girmesini sağlamak için modeme, oyuna girerken girdiğimiz portu açsak yeterli olurmu?

TTNETE GİTİM İPİMİ SABİTLEYİN DEDİM SABİTLEDİLER VE ELİME SADECE 1 ADET İP ADRESİ VERDİLİER AMA BUNU NAPMAM GEREK BİLMİYORUM ELİMDE NUMARA VE PCDE DOSYALARLA KALA KALDIM :agla

Şimdi Sabit ipden kurmak için cevaplanması gereken sorular:

1. İnternet sabi ipsi kullanarak online oyuncu girişi sağlamak mümkün mü?
2. Eger mümkünse, serveri kurarken kullandığımız ip, sabit internet ipsimi olacak? yoksa serveri kuracağımız bilgisayarın yerel ağ ipsi mi olacak?

3. Modemden hangi portlar açılacak? oyuna girerken girdiğimiz portu açmak yeterli olur mu?

Aslında Deneme yoluylada bakılabilir ancak farklı internet kulllanan bilgisayardan test etmek biraz zorlaştırıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Derdiniz Şuysa Boşuna Denemeyin

İtem Bug Fixlenirmi Gibisinden Ne Bilyim 8gb rami olan item bugla karsılasmıyor Hiç Alakası Yok Bi Püf noktası War Ama Kimse Çözemedi

beyler virtualpc de 2.gameserver acamadım acabilen varmı aranızda?

bu arada 8gb ram var item bugg devam ramla alakası yok.

Charname in yanına GM title nasıl ekliyebiliyoruz?

Son düzenleme:
Geri