• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SERVERIMIZA TEST ICIN GELMEK ISTIYENLER HAMACH' ID LastSro1 PW 123 oyunda atma sorunu yok rateler 300x xD sadece investory bug var xD

Öncelikle Hayırlı Akşamlar Dostum:) İsmim Bülent Cebeci 20 Yaşındayım.Bu Sahibi Olduğun Server VSRO Files Sanırsam Eğlence Amaçlı Açılmış Hamachi Olarak.Yaklaşık 2005 Senesinden Beri Silkroad Online Oynuyorum Ve BirTakım Gerekli Tecrübe Ve Bilgiye Sahip Olduğumu Düşünüyorum:) Eğlenceyse Eğlence Düzense Düzen.Kısaca Server İçin Ne Gerekliyse :) Acaba Bu Serverında Game Master [GM] Olarak Görev Yapmam Mümkün müdür ?

mustafa sqlyi SQL Server Authentication Mode olarak ayarla reset at sql servere sa 1234 sa'da SRO_VT_SHARD'ı sen 4 sekmede altta inable disable var onun üstündeki seç. Ve smcyi değiştir öyle bi dene olmazsa sil herseyi özelden alpemix ver bakayım.

mustafa sqlyi SQL Server Authentication Mode olarak ayarla reset at sql servere sa 1234 sa'da SRO_VT_SHARD'ı sen 4 sekmede altta inable disable var onun üstündeki seç. Ve smcyi değiştir öyle bi dene olmazsa sil herseyi özelden alpemix ver bakayım.

bir cevapta bana verirmisin c9 hatasını nasıl gidericem?

---------------------------------------------------------------------------------------------
DATABASE:
SRO_VT_ACCOUNT >>>RESTORE>>> SRO_VT_ACCOUNT_db_201108210200.BAK
SRO_VT_SHARD >>>RESTORE>>> SRO_VT_SHARD_INIT_db_201108210200.BAK
SRO_VT_LOG >>>RESTORE>>> Log_DB_db_201108210200.BAK
---------------------------------------------------------------------------------------------
ODBC
1. ve 2. sekmedede açılıcak (TAB'DA) AÇILACAK DSN'LER

SRO_VT_ACCOUNT
SRO_VT_SHARD
SRO_VT_LOG
UYUMLULUK AYARLANICAK
NET.FrameWork Serileri Yüklenicek
Taban
SQL Express Configuration Menager
SQL Express Managent Stuadio
\2005/
sql server authentication mode olarak açılacak sql managent studio
logins>sa>password 1234 olucak SRO_VT_SHARD olucak englishin üstündeki

USE [SRO_VT_SHARD]
GO
/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end
GO

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO

/****** Object: Table [dbo].[SK_gamebang_ip] Script Date: 09/12/2011 18:36:37 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,
[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem] Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
as

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )
begin
return -1
end
GO

FİLESİN İÇİNDE
FTP>SRO_CREST klasörlerini iç içe aç SRO_CREST'in içine aspleri at.

ODBC
Denetim Masası>Klasik Görünüm>Yönetimsel Araçlar>ODBC Veri Kaynağı

İİS Menager
Denetim Masası>Klasik Görünüm>Yönetimsel Araçlar>İnternet İnformation Services

giriş portlarını iyi ayarlanıcak. portlar dikkat edilecek...

----------

bunları yaparsanız sorun yaşamazsınız.

DATABASE:
SRO_VT_ACCOUNT >>>RESTORE>>> SRO_VT_ACCOUNT_db_201108210200.BAK
SRO_VT_SHARD >>>RESTORE>>> SRO_VT_SHARD_INIT_db_201108210200.BAK
SRO_VT_LOG >>>RESTORE>>> Log_DB_db_201108210200.BAK
ODBC
2 sekmedede açılıcak (TAB'DA) AÇILACAK DSN'LER

SRO_VT_ACCOUNT
SRO_VT_SHARD
SRO_VT_LOG
UYUMLULUK AYARLANICAK
NET.FrameWork Serileri Yüklenicek
Taban
SQL Express Configuration Menager
SQL Express Managent Stuadio
\2005/
sql server authentication mode olarak açılacak sql managent studio
logins>sa>password 1234 olucak SRO_VT_SHARD olucak englishin üstündeki

USE [SRO_VT_SHARD]
GO
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
as

begin
return -1
end
GO

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO

/****** Object: Table [dbo].[SK_gamebang_ip] Script Date: 09/12/2011 18:36:37 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
[nID] [smallint] NOT NULL,
[ip] [int] NOT NULL,
[capacity] [smallint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]

GO

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object: Table [dbo].[_PrivilegedIP] Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
drop table _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
[IP1] [tinyint] NOT NULL,
[IP2] [tinyint] NOT NULL,
[IP3] [tinyint] NOT NULL,
[IP4] [tinyint] NOT NULL,
[IP5] [tinyint] NOT NULL,
[IP6] [tinyint] NOT NULL,
[IP7] [tinyint] NOT NULL,
[IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
as

begin
return -1
end
GO

FİLESİN İÇİNDE
FTP>SRO_CREST klasörlerini iç içe aç SRO_CREST'in içine aspleri at.

ODBC
Denetim Masası>Klasik Görünüm>Yönetimsel Araçlar>ODBC Veri Kaynağı

İİS Menager
Denetim Masası>Klasik Görünüm>Yönetimsel Araçlar>İnternet İnformation Services

giriş portlarını iyi ayarlanıcak. portlar dikkat edilecek...

----------

bunları yaparsanız sorun yaşamazsınız.

çok açıklayıcı oldun teşekür ederim :D:D:D

bunu okuyup yapana kadar pc formatlasam daha iyi değilmi :D

bunları By Tutsaq kardeşimizin dosyaları ile yapın onunkiler sağlam.

----------

çok açıklayıcı oldun teşekür ederim :D:D:D

bunu okuyup yapana kadar pc formatlasam daha iyi değilmi :D
okursan anlarsın ne demek istediğimi :D ben o kadar yazmak ile ugrastım ya zahmet edip okuyuverin sizde. :D

----------

açıklamalı halini txte yazmıştım format ile gitti :D 3 sayfa felandı :D

bunları By Tutsaq kardeşimizin dosyaları ile yapın onunkiler sağlam.

----------

okursan anlarsın ne demek istediğimi :D ben o kadar yazmak ile ugrastım ya zahmet edip okuyuverin sizde. :D

----------

açıklamalı halini txte yazmıştım format ile gitti :D 3 sayfa felandı :D

kardeş barnak bassan olmaz bu ilk cevabım (yeter seni görünce kemal sunalın attığı parmak aklma geliyo) :D

Rica etsem müsaitsen pc ye girip bi kontrol edermisin ?

Arkadaşlar bütün dosyaları editledim istedeğiniz sayıda açılıyor artık
gameserver.png

http://hotfile.com/dl/130520709/b8fca6f/Vsro_Multi_Server_Files_by_Prospectus.rar.html
Rar pass:Prospectus
Eğer item bugunu fixlerseniz benide haberdar etmeyi unutmayın :pro

2 makine ile hiç bir alakası yok 2 vps ile denedik gene item bugu var db lerde eksiklikten bug bence

demiştim ben dbo.inventory serisinde bir sorun yada eksiklik var.

If you use different user to connect to database (not "sa") be sure you grant all privileges to access database (insert,update etc)

Ne demek yardım edicek warmı tam anlamıyla çeviren söylesin.

Ben serveri her açtığımda yığınla .dmp dosyası oluşuyor
bence bu hata dosyaları üzerinde yoğunlaşalım.

Geri