• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Yeni bir database deniyorum ama gameserveri açınca Failed to init local data hatası alıyorum game server iniztialied succesfully yazıyor üstünedki cert yazısı gitmiyor makinenin bilen var mıdır acaba ? :)

Bir bakın isterseniz benim serverdan :pro
313974_239281099457343_100001263641113_729764_147582698_n.jpg

2 makine ile hiç bir alakası yok 2 vps ile denedik gene item bugu var db lerde eksiklikten bug bence

demiştim ben dbo.inventory serisinde bir sorun yada eksiklik var.

Bencede hatalı çünkü smc den herşeyi değiştiryorsun inventory dekileri çağırdığında kısmen geliyor ve hata alıyorsun eqsiklik var.
İsterseniz deneyin

----------

Bir bakın isterseniz benim serverdan :pro
313974_239281099457343_100001263641113_729764_147582698_n.jpg

Neyine baqacaz bizdede var..'

Bencede hatalı çünkü smc den herşeyi değiştiryorsun inventory dekileri çağırdığında kısmen geliyor ve hata alıyorsun eqsiklik var.
İsterseniz deneyin

----------

Neyine baqacaz bizdede var..'

Sen önce türkçe kelimeleri düzgün kullan "baqacaz"

Prospectus Adamın Türkçe Öğretmenimisin Kardeş İstediği Gibi Yazar Karışma Hakkın Yok
Serverinde Hayırlı Olsun

Yeni bir database deniyorum ama gameserveri açınca Failed to init local data hatası alıyorum game server iniztialied succesfully yazıyor üstünedki cert yazısı gitmiyor makinenin bilen var mıdır acaba ? :)
Soruna Cevap Geldimi yada çözebiLdin mi benimde aynı problemim war lütfen yardımcı olur musun?

beyler benim pc sürümü win 7 satrtel de ben bu ııs yi bi türlü yapamadım yadımcı olun lütfen fce bok adresim momet_gs-13@hotmail.com yardımcı olanı tesekküre bogucam:)

Dediğin şey olumsuz ..

şağıdaki Sürümlerde IIS Bulunmakta ve ASP, ASP.NET Çalıştırılabilmektedir.
  • Windows7 / Vista Ultimate
  • Windows7 / Vista Business
  • Windows7 / Vista Enterprise Editions
  • Windows7 / Vista Home Premium
Aşağıdaki Sürümlerde ise IIS Bulunur FakatASP, ASP.NET Çalışmaz Sadece Bazı Özellikler Kullanılabilir.

• Windows7 / Vista Home Basic
  • Windows7 / Vista Starter Editions
Windows Vista ve 7'ye IIS kurmak için öncelikle "Kullanıcı Hesabı Denetimi" nin kapatılması gerekmektedir.

Ne yapmışım ki üstünü örtüyorum ?

Sende beğenmediysen yorum yapma

Hala boş boş konusuyosun burası maxigamerz.com forumu ben burda tartısıyorum tammamı sorunun varsa öle şeyler paylaşma sana burda kim sw resmini paylas dediki paylasdıysan yoruma acık olcaksın bu burda bitmiştir konuyu kirletme..
Dünqü çocuklar bana kapris yapıyor.

Hala boş boş konusuyosun burası maxigamerz.com forumu ben burda tartısıyorum tammamı sorunun varsa öle şeyler paylaşma sana burda kim sw resmini paylas dediki paylasdıysan yoruma acık olcaksın bu burda bitmiştir konuyu kirletme..
Dünqü çocuklar bana kapris yapıyor.

Boş boş konuşan biri varsa o da sensin
önceki sayfalara bakabilirsin kim serverının ss'lerini paylaştığını

Son düzenleme:

Boş boş konuşan biri varsa o da sensin
önceki sayfalara bakabilirsin kim serververının ss'lerini paylaştığını

Allah için sus konuyu kirletme akşam akşam çatııkya sen bidaha bu siteye gelme ya insanların sinirni bozma
serververının dimi bide bana diyor..O ss koyan arkadaşlar senin gibi afra tafra yapmıyor çoq konuşma bitmiştir..
kimsinki sen neye hangi tecrübene dayanarak artislik yapıyon google bir expave yazbakiyim..

Xtarap.rar In içindeki;
V3094_Auto
V3124_Auto
V3161_Auto
vs klasörleri nereye çıkartacaz..

Son düzenleme:
Allah için sus konuyu kirletme akşam akşam çatııkya sen bidaha bu siteye gelme ya insanların sinirni bozma
serververının dimi bide bana diyor..O ss koyan arkadaşlar senin gibi afra tafra yapmıyor çoq konuşma bitmiştir..
kimsinki sen neye hangi tecrübene dayanarak artislik yapıyon google bir expave yazbakiyim..

Benim sana demek istediğim neden "q" kullanıyorsun türkçede öyle bir harf yok
her insan yanlış yazabilir ikisi farklı şey

Benim sana demek istediğim neden "q" kullanıyorsun türkçede öyle bir harf yok
her insan yanlış yazabilir ikisi farklı şey

Kardeşim İsterse Q Yazar İsterse G Yazar İstediği Gibi Konuşur Sevmiyorsan Görmezden Gelip Geçebilirsin İmkansız Birşey Değil Konuyu Dağıtmayalım Lütfen

Geri