• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler unutmayınki burası tartışma yeri değil görünğü üzere vsro server files konusu konu içinde zaten yardımlaşmaktasınız türkçe konusunda w,q vs türkçeyi katledenlerdir ve gerekli post'u şikayet ederseniz zaten silerler tartışmanın alemi yok iyi çalışmalar.

item bugunu hallettim.darkangella testler tamamlandı.procedurelere bakın özellikle _strg ile başlayanlara benden bu kadar beyler!

Adam gibi çözümü paylaşacaksanız gelin yazın yoksa mal mal şeyler yazıp durmayın. Daha dün vsro dosyaları paylaşılmıyor diye ağlıyordu bazıları şimdi item bugunu çözüp paylaşmıyor. Utanmazlığın resmini çizmek gerekse heralde böyle bir şey olurdu.:up:

büyüsen biraz?

adszlobp.png

ARKADASLAR SİTEYİ YAPTIM FAKAT BOYLE BİR HATA ALIYORUM NEDİR BU
???

Oyunda xtrap nedeniyle dc alan arkadaşlar bunu denesin. İçinde craklenmiş sro_client ve AgentServer var.

"So, here is the cracked sro_client and Agent Server.

xtrap_cracked.rar

This means, Xtrap wont launch anymore."

Geri