• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

adszlobp.png

ARKADASLAR SİTEYİ YAPTIM FAKAT BOYLE BİR HATA ALIYORUM NEDİR BU
???

Arkadaşım C:\AppServ\www\_incconfig.php dosyasını 9. satırında bir hata var

Şu item bugunu çözmeme yardım edene Hotfile üyeliği hediye etcem özelden yazın

Bu soruna çözüm arayan arkadaşlar daha kolay ulaşsın diye buraya koydum. Aynı şeyi bende kullanıyorum ve yanlışlıkla bir halt bulunca onu gömmek, saklamak gibi çingenece huylarım yok. Madem bir işin yok huzuli yere buraya mesaj atıp durmanın sebebi nedir?

Moderatörün son düzenlenenleri:
arkadaşlar item alma bugünün çözümü burada :)

Arkadaşlar ilk olarak SRO_VT_ACCOUNT adlı veritabanına gelip sağ tıklayıp özellikler(properties)'e tıklayın ve permissions bölmünde Sro_servers_vt ye tıklayın ve resimdeki gibi yapın
http://b1109.hizliresim.com/11/9/23/18239.jpg

not: Bu uygulama SRO_VT_SHARD, SRO_VT_LOG, SRO_VT_ACCONT için yapılması gereklidir.

Sadece bir teşekkür yeterli :)

Bu soruna çözüm arayan arkadaşlar daha kolay ulaşsın diye buraya koydum. Aynı şeyi bende kullanıyorum ve yanlışlıkla bir halt bulunca onu gömmek, saklamak gibi çingenece huylarım yok. Madem bir işin yok huzuli yere buraya mesaj atıp durmanın sebebi nedir?
daha eski mesajları okursan ne demeke istediğimi anlıyıcaksın

item bugu hakkında bana yardım edebilirmisinizzzzzz

Arkadaslar Herkez Birbirine Kuruyor Biri Bana Yardımcı Olurmu bende Kurmak istiyorum Lütfen Şimdiden Teşekkür Ediyorum :)

itemi yere atıp çıkıyorum item invarteride yeniden beliriyor bu bugu nasıl çözecez

Hersey yolunda giderken shard manager acıyorum tmm bitircekken 5 sn sonra kapanıyor shard manager is dead yazıyor sebebini bilen acil soyleyebılırmı

Arkadaşlar ilk olarak SRO_VT_ACCOUNT adlı veritabanına gelip sağ tıklayıp özellikler(properties)'e tıklayın ve permissions bölmünde Sro_servers_vt ye tıklayın ve resimdeki gibi yapın

not: Bu uygulama SRO_VT_SHARD, SRO_VT_LOG, SRO_VT_ACCONT için yapılması gereklidir.

Denedin mi ? Çalışıyormu ?

aynen çalışırsa eger butun yazılarına teşekkur yagdırcam :D

Geri