• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

item bugunu hallettim.darkangella testler tamamlandı.procedurelere bakın özellikle _strg ile başlayanlara benden bu kadar beyler!
Günlerdir sizde item bugu için çırpındınız,şimdi çözüpte sizde paylaşmıyorsunuz..Lütfen ipuclarını çoğaltırmısınız.

kardeşim rica etsem şu c9 hatasını çözümünü söyleyebilirmisin dün akşamdan beri arıyorum fakat bulamadım

media.pk2 nin ipsi 127.0.0.1 port 15779 olacak şekilde patchle ondan sonra edx loaderle ip kısmına makine ip si server.cfg ne hangi ip yi yazmışsan onu yazacaksın ve prt a da 15779 yap gir oyuna

----------

Günlerdir sizde item bugu için çırpındınız,şimdi çözüpte sizde paylaşmıyorsunuz..Lütfen ipuclarını çoğaltırmısınız.
sallayın ya o olmazsa başkası paylaşır ne kafanızı yoruyorsunuzki sanki çok önemli birsisi

Nekadar ilerleme Kaydedersem Paylaşıcağımı daha önce söylemiştim.Arkadaşımızın Dediği Ve Gameserver'ın Bize Söylediği Hata Shard>Programmability>Stored Procedures>(Hata Veren Move Item Ve Add,Sell İtem prosodürleri Burdadır)
3871.jpg

media.pk2 nin ipsi 127.0.0.1 port 15779 olacak şekilde patchle ondan sonra edx loaderle ip kısmına makine ip si server.cfg ne hangi ip yi yazmışsan onu yazacaksın ve prt a da 15779 yap gir oyuna

kardeş yaptım oyuna giriyorum fakat start basınca yüklendikten sonra kapanıyor client masaüstüne atıyor

Nekadar ilerleme Kaydedersem Paylaşıcağımı daha önce söylemiştim.Arkadaşımızın Dediği Ve Gameserver'ın Bize Söylediği Hata Shard>Programmability>Stored Procedures>(Hata Veren Move Item Ve Add,Sell İtem prosodürleri Burdadır)
3871.jpg

Sabırsızlkla bekliyoruz.Kolay gelsin :)

beyler vds için tavsiyeniz varmı? nerden alabiliriz ve 8GB ram yeterlimi sizce? birde vds aldığımızda k.kartı/havale ile ödeme yaptığımızda ileriki zamanlarda joymaxın tepemize binmesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi?

beyler vds için tavsiyeniz varmı? nerden alabiliriz ve 8GB ram yeterlimi sizce? birde vds aldığımızda k.kartı/havale ile ödeme yaptığımızda ileriki zamanlarda joymaxın tepemize binmesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi?

8Gb bence yeterli.İstersen ayarlayabilirim 8GB.

peki tavsiye edebileceğiniz bir vds firması varmı?

vds aldığımızda k.kartı/havale ile ödeme yaptığımızda ileriki zamanlarda joymaxın tepemize binmesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi? nelere dikkat etmek gerekir?

----------

8Gb bence yeterli.İstersen ayarlayabilirim 8GB.

nerden ve nekadar bilgi verirmisin?

vds aldığımızda k.kartı/havale ile ödeme yaptığımızda ileriki zamanlarda joymaxın tepemize binmesi gibi bir durum söz konusu olabilirmi? nelere dikkat etmek gerekir?

----------

Benim de kendime aldıgım yerden.Fiyat olarak tam bilmiyorum.İstersen açtıklarında sorarım.Ama sunucular kaliteli ;).Download hızı fln geçen gün test yaptım 135mb ^^.Msn ver açtıklarında konusup dönerim ben sana.

----------

sunucuyu nerden alırsan al joymax her türlü tepene binmesi gibi bi hakkı var

Geri