• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler oyuna gırıyorum 1 dk sonra dc yıyorum sebebı nedır.. ( client olarak grındroad, medıa.pk2 olarakda Bloody nın medıa.pk2 sı )

beyler benim herseyim sorunsuz acılıyor fakat gameserverdeki cert yazısı bir türlü kalkmıyor 1 saat bekledim !!

işte buda ss'si
adszcqgr.png

beyler benim herseyim sorunsuz acılıyor fakat gameserverdeki cert yazısı bir türlü kalkmıyor 1 saat bekledim !!

işte buda ss'si
adszcqgr.png

Çözümünü bilen yardımcı oLsun benımde öyle.. Ayrıca tekrar yaptıqımdada gameserver kapanıyor neden olabilir herşey oluyor succesful dedımı kapanıyor ayrıca ram i de kontorl ettm 2gb remim war 1.82Gb Performansda kapanıyor:S

Çözümünü bilen yardımcı oLsun benımde öyle.. Ayrıca tekrar yaptıqımdada gameserver kapanıyor neden olabilir herşey oluyor succesful dedımı kapanıyor ayrıca ram i de kontorl ettm 2gb remim war 1.82Gb Performansda kapanıyor:S
2 gb ramla bence hic ugrasma ...

ya şu item bunu çözdüm ne biliyim isteyen veririm felan diyenler lütfen ya paylaşın yada böyle mesaj atmayınız...

Devil spritin üzerine gelince oyun crash veriyor sebebi büyük ihtimal mediadan kaynaklanıyor çünkü game veya shardda bir yazı gelmiyor

Geri