• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

onu kısıtlayan bişey olmaz olsa bile dosyaları açınca veri tabanına bağlanmaz anlata bildimmi??

mysql Kullandın mı hiç veya php csharp dil bilgin warmı istedigin tabloya istedigim erişimi werir bunu root olarak girip yapman lazım ole kullanıcı yaratarak olmuo bu is

+

item aldınızmı dc verior diosunuz serverlardaki hataları atsanıza bizde görek

mysql Kullandın mı hiç veya php csharp dil bilgin warmı istedigin tabloya istedigim erişimi werir bunu root olarak girip yapman lazım ole kullanıcı yaratarak olmuo bu is

+

item aldınızmı dc verior diosunuz serverlardaki hataları atsanıza bizde görek
ilk kullandığım veri tabanı msacces 2. mysql 3. ise mssql 4. ise mssql de root yok root mysql için geçerlidir
5. ise altta resimli
adszcsl.jpg

adasdsdsdsdsz.jpg

adasdsdsz.jpg

Nekadar ilerleme Kaydedersem Paylaşıcağımı daha önce söylemiştim.Arkadaşımızın Dediği Ve Gameserver'ın Bize Söylediği Hata Shard>Programmability>Stored Procedures>(Hata Veren Move Item Ve Add,Sell İtem prosodürleri Burdadır)
3871.jpg

Bu bahsettiğin prosedürler kardeşim nerde bulunuyor bizde sanırım tamamen eksik

item atınca dc veriosa server delete yapamıo yani is yine sa bitior :D
+ database wersionu 2000sql server ile olusturulmus japon sw filesla ugrasmıslar bilir:D
+ odbc ile baglanıo acaba mysqlle atsak database baglatabilirmiyizki??

item atınca dc veriosa server delete yapamıo yani is yine sa bitior :D
+ database wersionu 2000sql server ile olusturulmus japon sw filesla ugrasmıslar bilir:D
+ odbc ile baglanıo acaba mysqlle atsak database baglatabilirmiyizki??
iyimisin sen??? en baştan beri prosedürler diyorum kimse takmıyorki veri tabanını mysql çevirmen imkansız.

iyimisin sen??? en baştan beri prosedürler diyorum kimse takmıyorki veri tabanını mysql çevirmen imkansız.

deneriz diom senin derdin ne asıl prosedürle ilgili bisi yok olum program delete yapamıo ya tablo hatalıdır yada sa ya silme izni yoktur

arkadaşlar xtrap ta hata veriyor nasıl yapıcam lütfen söyleyin ya ben item bug konusunda bişey yaptım ama deniyemiyorum xtrap hatası var lütfen ya

----------

hangi clienti kullanmam gerek bi yardım edin ya

Mustafa item bugunu halletmiş biz yapamıyoruz şimdide yardım bile etmiyor.Yokmu bi yardım edecek şu zıkım item bugu hakkında.

oyunu açınca shard çöküyor sebebini bilen varmı??

ps: bu sorun modemi dğeiştirdikten sonra çıkmaya başladı port açmayı deniyeceğimde modemin sayfası açılmıyor 192.168.1.33 giriyorum buraya
[h=2]Not Found[/h]
HTTP Error 404. The requested resource is not found.
bu hatayı veriyor eski modemde bozuk çooook geç açılıyor

Geri