• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler bu oyun için hangi sürüm gerekli ve acaba kullanacagımız program isimlerini yazarsanız çok makbule geçer. şimdiden teşekkürler
1. sayfadaki linkleri indir sql 2005 ve managament indir bu kadar sonra kurmaya basla

----------

server.cfgden ayarlayabiliyorsun kardeş.
hmm ben ayarlanmıs gameserver sandım pardon ayarlanabilirmiş :)

----------

[h=6]Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites![/h]buda kurulum videosu !!

Beyler anakart'ta kaç adet ram slotu olduğunu nasıl öğrenebilirim kasayı açmadan ? :D

Bişi sorcam beyler bi cevap ya lutfen bu client 1.188 mi 88 me onu nerden bulabilirim indirme linkini verirmisiniz ben bulamadim acil lutfen

Server Çökmeden İnternet Gider gibi Veya Sesrver Kapanır Gibi Dc Yiyor ama.... sw de hiç bişe yok çökme mökme

kurulum videosu acmak icin sifre istior sifre ney ?

[h=6]ByTutsaq[/h]

----------

vsro files\Certification\ini\srShard.ini =
[global]
count=1
[entry0]
id=64
global_operation_id=20
operation_type=22
name=Server İSMİ

----------

Buyurun arkadaslar rateleri çalışan gameserver içinde item bug dediğiniz inventory bug çözümüde vardır. Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

item bug yserkant kardeşimizden alıntıdır.

----------

green box sorununun fix packını LastThief epvpde paylasmısdı sanırım ordan bulabiliriniz.

Kardeşim Verdigin GAe Serveri İndirdim Full Çöküyor...

Geri