• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

SQL Error State:42000, Native Error Code: AFC, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Could not find stored procedure '_STRG_ALLOC_ITEM_NoTX'. BEYLER BU HATAYI ALIYORUM Bİ YARDIM ETSENIZ CHARA GİREMİYORUM HATA WERİYOR

SQL Error State:42000, Native Error Code: AFC, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Could not find stored procedure '_STRG_ALLOC_ITEM_NoTX'. BEYLER BU HATAYI ALIYORUM Bİ YARDIM ETSENIZ CHARA GİREMİYORUM HATA WERİYOR

nasıl kurdun bana anlatsana :D bende kurmak ıstıyorum hangi client fln solermisin acill

Eger Kurulursa Ben İsroyu Bırakıcam 8 Tane 101+ Charım Var Bırakıcam Ve Benim Gibi Çok Kişi Bırakcak Ee Sonuç ? İsro Bitecek Joymax Fakir Olucak Süper Olucak :)

joymax sizin gibi çaputsuzların oyunu bırakmasıyla fakir olmaz sen kafanı yorma adamlar 1 günde 1 Edirneyi satın alıcak para kaldırıyorlar sen neyden bahsediyorsun diyelimki fakir oldular ve bu imkansız ama diyek öyle oldu adamların kazandığı paralar yeter hem joymax fakir olamaz Japon silkroad yeni bişeyler çıkartır ozaman joymax yeniden güçlenir ama bu joymax fakir olcak ezilecek degil hem bu dosyalarda sadece eu ve ch sorunsuz calısıyo bıde caveler nerde diğer yenilikler ?

Beyler bu arada bi dc veriyor sebebini bilen warmı ? 10 15 dakka sonra dc atıyor ama sürekli item bugunuda çözdüm :d client uyumsuzlugu olabilirmi ?

sa

Yav bi yardm edin. ! kaç gundur win 7 yukleyeli şu hatayı almaya başladm Can't connect Account DB. ve ardndan sıralanıyor hatalar.

beyler bana temiz databeses lazım now loading doluyo direk atıyo oyun neden acaba

Arkadaşlar win7 32 bitte kuran warmı ?. Sql de bile hata werior wemezdi formatladım native client kırmızı cıkıor artık :S

Arkadaşlar Serverin ismini nerden değiştiryorz ?
vsro files\Certification\ini\srShard.ini =
[global]
count=1
[entry0]
id=64
global_operation_id=20
operation_type=22
name=Server İSMİ

----------

Buyurun arkadaslar rateleri çalışan gameserver içinde item bug dediğiniz inventory bug çözümüde vardır. Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

item bug yserkant kardeşimizden alıntıdır.

----------

green box sorununun fix packını LastThief epvpde paylasmısdı sanırım ordan bulabiliriniz.

ya arkadas lutfen yardım edin allah rızası için nasıl kurcam sQl yukledım verdigi nı yukledım eee sonra nasıl kurcam help mee :D yardım :cry::cry::cry:

vsro files\Certification\ini\srShard.ini =
[global]
count=1
[entry0]
id=64
global_operation_id=20
operation_type=22
name=Server İSMİ

----------

Buyurun arkadaslar rateleri çalışan gameserver içinde item bug dediğiniz inventory bug çözümüde vardır. Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

item bug yserkant kardeşimizden alıntıdır.

----------

green box sorununun fix packını LastThief epvpde paylasmısdı sanırım ordan bulabiliriniz.

tesekkürler kardesim

beyler bu oyun için hangi sürüm gerekli ve acaba kullanacagımız program isimlerini yazarsanız çok makbule geçer. şimdiden teşekkürler

Geri