• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Ciddi düşünen VDS veya Dedicated çözümlerinizi Ddos savaşlarından korumak için fikirlerinizi alalım arkadaşlar 15 e yakın SW oldu ve elitesro adminininde dedigi üzere.SW savaşları kullanıcı çalmak için çok yapılacaktır.Sizin fikirlerinizi almak istiyorum...

pc özelliklerinde ram düşüktür.

----------

GREEN BOX BUG FİXED
İNVENTORY BUG FİXED
RATE BUG FİXED
Sorun kalmadı tek sorun /setspeed 8+ yapınca 1 adım geri gitme kodlar hatalı girilmiş .D
kendin yapmış gibi yazıyosunya...

----------

Ciddi düşünen VDS veya Dedicated çözümlerinizi Ddos savaşlarından korumak için fikirlerinizi alalım arkadaşlar 15 e yakın SW oldu ve elitesro adminininde dedigi üzere.SW savaşları kullanıcı çalmak için çok yapılacaktır.Sizin fikirlerinizi almak istiyorum...
bildiğim bi firma var koruma sağlıyor ama korumayıda sunucu ile birlikte veriyor bu şekilde de fiyat baya bi kabarık oluyor

kendin yapmış gibi yazıyosunya...

----------

bildiğim bi firma var koruma sağlıyor ama korumayıda sunucu ile birlikte veriyor bu şekilde de fiyat baya bi kabarık oluyor

Orası doğrudur ancak ddos korumalarının çogu işini bilen adamları engelliyemiyor yetersiz kalıyor az çok bunlar dışında sorun yaratmaz ayrıca

internette bazı uyanık insanlar dosyaları satışa çıkartmışlar yok sorunsuz bugsuz şu suz bu suz arkadaşlar sizleri uyarıyorum burdan FREE şekilde herkes indirebilir. bunun dışında buglarıda herkes gibi sorarak fixleyebilirsiniz.

Sana saldırsınlar bırak.Kimin saldırdığını tespit et,karşı saldırı yap.Bak bakalım sana saldırabiliyorlarmı sonra :)

Orası doğrudur ancak ddos korumalarının çogu işini bilen adamları engelliyemiyor yetersiz kalıyor az çok bunlar dışında sorun yaratmaz ayrıca

internette bazı uyanık insanlar dosyaları satışa çıkartmışlar yok sorunsuz bugsuz şu suz bu suz arkadaşlar sizleri uyarıyorum burdan FREE şekilde herkes indirebilir. bunun dışında buglarıda herkes gibi sorarak fixleyebilirsiniz.
Intel® Xeon® X3460 8MB L3 2.80Ghz + HT
16GB DDR3 1333Mhz ECC Reg Memory
2 x 500GB SATA2 7.2K 3.5” HDD Ent.
IPMI 2.0 with KVM Over IP + Remote Reboot
HW RAID Kartı, 2x 1Gbps Network Port
100Mbit İnternet Erişimi + 1Gbit Local Erişim
Arttırtılabilir 3000 GB/Ay Trafik Kotası
Arttırtılabilir 3 IP Adresi + RDNS Yönetimi
win server 2008 işletim sistemi 60tl
ddos koruma hizmeti 150tl
toplam 560tl ayriyetten ram 24gb olursa fiyata 60tl daha eklenir 32gb olursa 120tl daha eklenir

Intel® Xeon® X3460 8MB L3 2.80Ghz + HT
16GB DDR3 1333Mhz ECC Reg Memory
2 x 500GB SATA2 7.2K 3.5” HDD Ent.
IPMI 2.0 with KVM Over IP + Remote Reboot
HW RAID Kartı, 2x 1Gbps Network Port
100Mbit İnternet Erişimi + 1Gbit Local Erişim
Arttırtılabilir 3000 GB/Ay Trafik Kotası
Arttırtılabilir 3 IP Adresi + RDNS Yönetimi
win server 2008 işletim sistemi 60tl
ddos koruma hizmeti 150tl
toplam 560tl ayriyetten ram 24gb olursa fiyata 60tl daha eklenir 32gb olursa 120tl daha eklenir

Lag sız bir oyun isteniyorsa SAS disk seçilmeli Trafik Limitsiz olursa fiyattan kütlenme olmaz

Sana saldırsınlar bırak.Kimin saldırdığını tespit et,karşı saldırı yap.Bak bakalım sana saldırabiliyorlarmı sonra :)

Ben server açmayacağım için dert degil :D açanlar düşünsün çünkü büyük bir Botnet + Ddos fırtınası bekliyor tüm SW leri

Lag sız bir oyun isteniyorsa SAS disk seçilmeli Trafik Limitsiz olursa fiyattan kütlenme olmaz

Ben server açmayacağım için dert degil :D açanlar düşünsün çünkü büyük bir Botnet + Ddos fırtınası bekliyor tüm SW leri
trafik sınırsız olursa 899tl daha eklersin fiyatın üstüne :)

ya ben bu GmRanki 1den 7ye kdr hepsini denedm ama bi turlu gm olmuyor konsolda acilmiyor :S

ayrıca ODBC de hata veriyordu pc res attm duzeldi bi kaçgundur bu hatayı alıyorum yardm lutfen.

Son düzenleme:
bu paylasdıgın sey icinde hersey varmı yardım edin beyler version kac yuklemek lazım hangı programla bi yardim edin

Trafik sınırsız olmadan o parayı vermenin anlamı yok zaten

Class Sro sw sinden örnek vermem gerekirse Oyunda lag var oynayanlar bilir HDD sata2 500 gb oldugundan SAS geçilicek 120 gb ve lag olmiyacak bunu geçtim

class sro sw si 16 GB ram ve 2x Xeon 1 gbit hatta kurulu ve eventlerde gördünüzmü bilmiyorum ama 500 tane tg ye(spawn ettikleri mobları saymıyorum bile)
dayanıyor bloody deki gibi tekde gitmiyor + ddos botnet koruması dahilinde 400 euro fiyatı 800 tl trafikleride limitsiz TR de genel olarak herşeye para aldıklarından dolayı pahalı ancak noter huzurunda 1-2 yıllık anlaşmalarda ucuzluyor fiyatlar oda akıl karı degil :S

Geri