• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

4 GB RAM

Intel Core 2 Quad q9300 4 çekirdek işlemci

1 gb ati hd4650 ekran kartı

Teamdan server kuracak varsa beklerim birlikte yaparız bişeyler. :D

Son düzenleme:
Kurulumu nasil yapicaz resimli anlatim vs yokmu :s

Sent from my iPhone using Forum Runner

site yi yaparken bu hata var
16587.jpg

çözüldü !! fix

----------

Arkadaslar oyuna giriyorum 5 10 dk sonra dc veriyor sebebi nedir bunun
pc özelliklerinde ram düşüktür.

----------

GREEN BOX BUG FİXED
İNVENTORY BUG FİXED
RATE BUG FİXED
Sorun kalmadı tek sorun /setspeed 8+ yapınca 1 adım geri gitme kodlar hatalı girilmiş .D

pc özelliklerinde ram düşüktür.

----------

GREEN BOX BUG FİXED
İNVENTORY BUG FİXED
RATE BUG FİXED
Sorun kalmadı tek sorun /setspeed 8+ yapınca 1 adım geri gitme kodlar hatalı girilmiş .D

Alakası yok,xtrap silinmiş agentserver ve client indir

beyler bir sorum olucak pk2cilere version editi nerden yapcaz hani 1.188 yazan yer varya onu 1.000 yapmak istiorum nasıl olacak anlıycağınız özel edit yapıcam :D

Ben sw Surekli kurdum Bu işde varım bunla ilgileniyorum bu işi anlıyorum diyen :D benle irtibata gecsin gUzEl bir Sw Kuralım... Msnm:Berkay-445@hotmail.com:ent

Beyler gm dress veya gm super setını dusuruyrum yerden alamıyorum bı cozumu var mı yanı dırek ustume falan alabılır mıyım ?

Geri