• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

İsteyene vps ayarlanır 8GB için özel kampanya var.4Gb fiyatına.Ö.m ile ulasabilirsiniz.Reklam olmasın diye bir şey yazmıyorum.

Beyşer Vps Ayarlayan Olursa Sw Kurarım İçine Beraber Ortak Oluruz.Eger Kullanmadıgınz Boş Vps Varsa Değerlendirelim...

{CALL _STRG_ADD_PACKAGEITEM (24,6692,23,68132,1,5003654646,275,0,0,0,'')}

bu hata item maldan bişey alınca dc yiyorum çözümünü bilen varmı

Beyler Server Acıcam Dien Arkadaslara Web Sitem Rütbe Veririm Karsılıgında Bisi İstemiom Sadece Sağlam Devam Ettiririm Dien Arkaaslara Destek İçin
+
Forumumda Satıs Yapabilirler

iletişim byelse@windowslive.com

yserkant ' a teşekkürler ben size demiştim bir yerde yanlıslık var diye :D

Peki bu DW ye gitme sorunu nası cözücez? oda _RefRegionBindAssocServer cözülüyor büyük ihtimal :)

Geri