• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Boşa kafa yapmayın Joymax artık kimseye dava açamaz :D Nete düştü bile :D 5000 6000 kişiye açıcakmı 2 haftaya 7000 olur :D Ayrıca bi islam ırkını getirir iş biter dön başa :D

Vsro files moda geçti Ksroya yumulmak lzm :D

Gece gece paylaştın uykumu kaçırdın bunlar inmeden nsıl uyucam ben şimdi :D

MediaFire Direct Link ' Başka Bir Siteye Download Edermisin ? Teşekkürler

çok saol kardeşim :) Arkadaşlar linkler sorunsuz vede server files tamdır. Güvenle indirebilirsiniz :) Server files indikten sonra nasıl kurcaz gibisinden sorular sormayın konu açmayın. en gen 1 haftaya videolu anlatımını bile çıkarırlar sadece bekleyin.

benim hız yerlerde sürünüyor yaa :( indirenlerin yorumlarını alabilirmiyiz dosyalar smc gibi karısıkmı ? :D

Geri