• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

en çok x250 oluyormuş buyrun onunda kodu.

SR_GameServer.exe

Individual experience rate
Code:

0042714C F6C4 50 TEST AH,42

Party experience rate
Code:

004271F5 F6C4 42 TEST AH,42

Item drop rate
Code:

004272A0 F6C4 42 TEST AH,42

Gold amount drop coefficent
Code:

00427349 F6C4 42 TEST AH,42

sw açılmıştır bir dua ettim pc kapadım açdım baktım kurulmuş denenmiştir sizde yapın :D

Arkadaşlar Haydin Şu Sever Kurmayıda Anlatında Kendi Kendiminm GM si Olam Dosyalar Hepsini İndirdim Evet Maxigamenin Yetenekli Güzel İnsaları Resimli Konularınıza Bakalım :)

sw açılmıştır bir dua ettim pc kapadım açdım baktım kurulmuş denenmiştir sizde yapın :D

Ayıp Sana Birader :) Kurdun Resimli Anlatım Yapta Bizde Kurak

Arkadaşlar Başka Dosya Gelmez Dimi Dosyaları Güvenli Yere Alcamda Dvdye Yazıcam :) Birde Hangi Clientle Giricez ??

Yarına kadar konu açılmazsa ben güzel bir şekilde açıklamayı düşünüyorum iyi geceler herkese :)

arkadaşlar smc full değilmi eksik geldi bana paylaşcakmı aceba daha dosya

Kocaelili Bu Sözünü Unutma Lınk lerı atan kurulumunuda anlatımlı konu açar :D

1. bnm adım kocaelili degil arkadaşım
2. ben kurulumundan bahsetmiyorum bilmeden atlamanız çok mu iyi ne ?
3. kuramaz dedigim bu fileslerle hamachi limi kurup oynıcanız rezillik
4. aramızda kaç kişi var saglam bir sunucu kiralıyabilicek şöyle 2 bin 4 bin arası ?
5. yanlıs anlayarak yargılamayı ne kadar çok seviyosunuz Adımda Bedirhan Fleyd Bayrak Kocaeli/izmitliyim

Blitzkrieq Package 11.09.2011 1.rar 'Mediafireden indiremiyorum ' Lütfen Başka yere upload edin.

Arkadaşlar Haydin Şu Sever Kurmayıda Anlatında Kendi Kendiminm GM si Olam Dosyalar Hepsini İndirdim Evet Maxigamenin Yetenekli Güzel İnsaları Resimli Konularınıza Bakalım :)

Ayıp Sana Birader :) Kurdun Resimli Anlatım Yapta Bizde Kurak

şaka yaptım inandın mı daha dur dosyalar tam inmedi :D ama dediğim taktik tutuyor

ben 4 dua biliyorum okudum hepsini

3 kuluvallah 1 elham okudum pc kapadım açtım sw kurulu :D

1. bnm adım kocaelili degil arkadaşım
2. ben kurulumundan bahsetmiyorum bilmeden atlamanız çok mu iyi ne ?
3. kuramaz dedigim bu fileslerle hamachi limi kurup oynıcanız rezillik
4. aramızda kaç kişi var saglam bir sunucu kiralıyabilicek şöyle 2 bin 4 bin arası ?
5. yanlıs anlayarak yargılamayı ne kadar çok seviyosunuz Adımda Bedirhan Fleyd Bayrak Kocaeli/izmitliyim

adının kocaelili olmaz öyle bir saçmalık olur

kocaelili oldugun için ismini bilmedigimden öyle dedim

ayrıca herkesde sw olucak kım ne yapsın sağlam sunucuyu aç hamachi kendın oyna kım gelır sw ne ???

Aslında paylaşılması biraz kötü gibi ama siz sevinince ortam şenleniyor eski günleri hatırlıyorum <3

Yarın size altarnatif tek link atarım.

Geri