• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

sabah 5 haberlerine çıkarız la belki vsronun filesleriyle ilk server kuran gençler :D

Paylaşılmaması taraftarıydım. Silkroadın bittiği gündür bugün.

Kahretsin benim kafa zehir gibi ya sonuncusundan başladım herks ilkini indirirken şimdi part 1 i 1mb la indiriyom :D

2yljmnn.png

arkadaşlar smc sade 2 dosya var eksik değilmi smc.exe ve SMPlugins klasörü

joymax hepimize kazığı çakacak gibime geliyor 140 da getirlicek arap ırkını şimdi getirirler :D

adının kocaelili olmaz öyle bir saçmalık olur

kocaelili oldugun için ismini bilmedigimden öyle dedim

ayrıca herkesde sw olucak kım ne yapsın sağlam sunucuyu aç hamachi kendın oyna kım gelır sw ne ???

Örnek Veriyorum Konu başlıgı böyle olsa ### MaxigameRoad### 11d## 110 lv### Panel Site ## Hamachi## (Vsro) Files

Bende İndircem Ama İnan Sw Açarsanız Gelip Player Olarak Oynuyacam Serverinizde Bnm Gücüm Yetermi Yetmez Vps Vds

Bir tane Vps Var Oda exe. Leri Çalıştırmıyo

Adımıda Ögrendin Kardeş Hoşuma Gitmiyo Kocaelili Demen

bencede arap ırkı bu serverların tamamını kapattırtıktan sonra gelebilir diye düşünüyorum..

joymax telefon açtı bana zeyd çarlarını sakın bir yere çek dedi süper bir şey getiricem dedi oyun kapanıcak dedi çarların yatmasın dedi tmm dedim isro kapandı :D

Sİlkroad'ı Böyle Ufak Şeyler Bitirmez Okadar Kazık Oldugu Halde Oynamıyoruzmu Burdan Pay Biçelim

Geri