• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

☺MaxiGame☻;1631033' Alıntı:
İnşallah, bloody oynuyodum gördüğüm anda cıktım chardan ptyi falan bıraktım :D

benım çarlar hala botta :D isrodakıler işimiz garanti alıyom :D

kasılsınlar plus var :D

Bende Bunu Diyorum Arkadaşlara Ama Beni Yanlış Anlamakta 1. Ler Bide TTNET olan arkadaşlar Sabit İp yapmayı unutsunlar Geri Kalan Bütün ADS modellerinde Oluyor Ve Tabi TTNET olmucak Ben Biliyorum Yardımcı Olabilirim

Benim Superonline yapabilirmisin :)

Benim Superonline yapabilirmisin :)

Ondan Oluyo Kardeşim Yaparız Olurmu Bilmiyorum Ama TTnet te Bile Servere Adamları Aldım Ama ID PW Girdikleirnde DC Yediler Kocaelide İsen Gelip Daha Rahat Bir Şekilde de Yapabilirim Yok Olmaz Dersen Zar Zor Team Alpemixden Yaparız

Ondan Oluyo Kardeşim Yaparız Olurmu Bilmiyorum Ama TTnet te Bile Servere Adamları Aldım Ama ID PW Girdikleirnde DC Yediler Kocaelide İsen Gelip Daha Rahat Bir Şekilde de Yapabilirim Yok Olmaz Dersen Zar Zor Team Alpemixden Yaparız

Özelden msn adresini verirmisin

Kurulum Resimli anlatım yapsam tüm veletler hamachi açıcak o yüzden kuramayan isteyen kişilere benimle irtibata geçsinler...

arkadaşlar bence konuşacağımıza beraber serveri yapmay açalışsak iyi olmazmı

Boş konuşup elalemin aklını karıştırma ;)

ya yok arkadaş , bilmeyenlerin yarısı boşa indiriyor. indirmeyin =)

aynen ya bu srx e benzemez bosuna indirmeyinde yavaşlatmayın bari ben server kurmayı düşünmüyorum bi an aklımın ucundan geçtide hamachi olmaz sabit ip hiç olmaz ee vps vds saten kaldırmaz bu swyi :) o yüzden boşver gitsin ben indirdim duruyo dosyalar :)

☺MaxiGame☻;1631033' Alıntı:
İnşallah, bloody oynuyodum gördüğüm anda cıktım chardan ptyi falan bıraktım :D
Sen nedion lvl Exp 99 da Bırakıp Çıktım ALT-F4 çektim Alayına :D

Dosyayı indiren vardır umarım epvp den kaldırıldı + linklerinde bazıları silinmiş ona göre :D

:((((((

2vihu37.png

Geri