• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

:((((((

2vihu37.png

'' . '' isimli mesaj benim ama server kurulumu sormadım onu belirt. :D

bana pm atan arkadaşlar msn kullanmıyorum QQ adresimden ulaşıcaksınız.

2559857381

Detaylı bir şekilde açıklarım ancak bug fixlemeyi kesinlikle ne yaparım nede açıklarım

NOT: localhostuma kurdum çalışıyor silk yükleme için asp panel muhteşem izlenimleri paylaşırım ancak max 10 kişiye yardım edebilirim. SALI günü online olun yeter :)

Arkdaşlar Face Kullanıyorum Burdan Veriyim Şuan 1400 Tane İstek Var Sizi Bulmam İmkansız Gibi Birşey Kocaeli ler Ekleyip Her Türlü Yardımcı Olucam Bilgilerimi Esirgemem İZmitliyiz Nede Olsa

Bide KArdeşim Sabit IP yapınca Pc'in Eger İyi İse VDS Olarak Kullanma İmkanın Var Tabi 1 mbs Net İle Çok Zor

Face adresim Ekleyin Mesaj Atın Sabit İp konusunda Yüzyüze Gelip Rahatcana Ugraşabiliriz Saat Sorun Degil Sizin İçinde Olmucaksa

https://www.facebook.com/Fleyd.Bedir

2559857381

Detaylı bir şekilde açıklarım ancak bug fixlemeyi kesinlikle ne yaparım nede açıklarım
NOT: localhostuma kurdum çalışıyor silk yükleme için asp panel muhteşem izlenimleri paylaşırım ancak max 10 kişiye yardım edebilirim. SALI günü online olun yeter :)
anlat bence herkes öğrensin:P ama bana göre hayat güzel :D

hepsini aynı klasörün içinemi çıkartıyoz

tabikide hayır asıl dosyalar başka bir yerde olmalı misal virtual pc den kurmakta fayda var .temp olarak çok fazla bilgi çıkartıyor dışarı cronjob tarzı bişi olsa iyi olur normal pc lere

----------

anlat bence herkes öğrensin:P ama bana göre hayat güzel :D

veletlerin açmasının önüne geçmek lazım bir nebze burda resimli anlatıcak olanlarada söylüyorum hayatlarının hatalarını yapmasınlar :)

2559857381

Hayat paylaşınca güzel la la la la lalaaaaaa

tabikide hayır asıl dosyalar başka bir yerde olmalı misal virtual pc den kurmakta fayda var .temp olarak çok fazla bilgi çıkartıyor dışarı cronjob tarzı bişi olsa iyi olur normal pc lere

hmm tamam o zaman hiç birşey anlamadım ben resimli anlatımları fln bekliyim :D

veletlerin açmasının önüne geçmek lazım bir nebze burda resimli anlatıcak olanlarada söylüyorum hayatlarının hatalarını yapmasınlar :)
zaten yarısı bu işi bilmiyor,bu iş ile gerçekten ilgilenenlere Ö.M ile söyleyebilirsin.

Ya sakin olun pls , herseyi halledicem 1 hafta bekleyim herkez sw sini acacak ...

Arkdaşlar Face Kullanıyorum Burdan Veriyim Şuan 1400 Tane İstek Var Sizi Bulmam İmkansız Gibi Birşey Kocaeli ler Ekleyip Her Türlü Yardımcı Olucam Bilgilerimi Esirgemem İZmitliyiz Nede Olsa

Bide KArdeşim Sabit IP yapınca Pc'in Eger İyi İse VDS Olarak Kullanma İmkanın Var Tabi 1 mbs Net İle Çok Zor

Face adresim Ekleyin Mesaj Atın Sabit İp konusunda Yüzyüze Gelip Rahatcana Ugraşabiliriz Saat Sorun Degil Sizin İçinde Olmucaksa

https://www.facebook.com/Fleyd.Bedir
yalovalılarada yardım ediyormusun :D nasıl olsa komşu gibi bişey dahada ötesi:D

Geri