• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Vsro files dışında bi konu olsa 5 yorumu geçmezdi 200 lere geldi bu nedir arkadaş :D

Benden size ufak ipuçları

4 tane kritik portunuzun açık olması gerekiyor
Min 8 GB ram iniz olması gerekiyor (8 den düşükse sw açılmaz gameserver hata verir vermese bile oyuna gireni atar editlerseniz np)
Cert ilk olarak açılıp exe sırası olması gerekmiyor ancak 4.sırada login sonrasında gameserver olucak.

Benim Pcmin Özellikler İ3 İşlemci DRR3 3GB Ram Var Ben Max 3-4 Kişi Gircek Şimdi Açamaz Mıyım Serverı

Hayır vps almak zorunda değilsin,pcnin performansı iyiyse "minimum core2duo işlemci ve 4 gb ram" serveri kurarsın ve arkadaşlarınla oynarsın ancak dünya geneline açmak istiyorsan dedicated şart.

Özellikleri Yazdım Yukarda Açılır Mı Acaba İnternet Hızım 7-8Mbps

Benim Pcmin Özellikler İ3 İşlemci DRR3 3GB Ram Var Ben Max 3-4 Kişi Gircek Şimdi Açamaz Mıyım Serverı

şuanki konum için açamazsın :S net bile yetersiz 1 mbit kullanıyorum hayırlısı :D

ben o yüzden seviniyorum veletler açamicak pc leri kaldırmaz :D editleyipte sunmayın sakın

Son düzenleme:
şuanki konum için açamazsın :S net bile yetersiz 1 mbit kullanıyorum hayırlısı :D

ben o yüzden seviniyorum veletler açamicak pc leri kaldırmaz :D editleyipte sunmayın sakın

Cidlimisiniz Siz 2 Kişi Gircek Alt Tarafı Benim Pc Özelliklri O Kadar Güzle Deyilde Normal Sayılır Çogu Kişi Açamaz O Zaman hmmm

BeBeT00' Alıntı:

Nedense bu velet lafini kullananlar max 15 yasinda olur.

Ps;bebeto ya bakmayin beyler siz fazla abartilcak birsey yok.. Forumun %80 sw kuracak.

download değil upload hızı önemlidir server açmak için ttnette 1mbit en yüksek upload hızıdır buda 3-4 kişi için yeterlidir.Serveri açabilirsin sorun olmaz ancak aynı anda sroya girince aynı pcden kasarmı bilmem denemek lazım abartmayın öyle 8gb ram falan lazım değil arkadaşlarla oynamak için

Ben Kurarsam Resimli Anlatım Yaparım Her Pc Yemez Bu Serveri

Pc im Amd Atlon X4 truon 2.80 işlemci 8 gb ram 500 hdd 8 mbs net tabi 8 mbds alamıyosun sadace kandırıyorlar seni 1 gb ekran paylaşımsız win7

Sorun Yok xD 8mbit ' Ayrıca Emin ol 10Yaşındaki Cocuklar Bile 8mbit Üstü Kullanıyor.

sw kurmadınız sanırım mob spawn olayı ramden yiyor 4 gb ram e 50k spawn veriyor ama filese ayarlı olan spawn sayısı 120k veya 80 k arasında degişiyor az gelirse yetmezse runtime veriyor ne dedimi anlicaksınız...

8 mbs Kullanıyorda Paşam 8 mbs Alabiliyormu Snn Pc ne Gelene Kadar 1 mbs yada 2 mbs E İniyor

Fiber Optik Kablo Varsa Ona Lafım Yok Yada UyduNet Vs Vs TTNet E Güvenmeyin SAkın

Yaw Ben En Falza 20 kişilik bir sw acacam :( Açamammı Ki ? 8mbit ama 800 kb geliyo. indirirken 800kb 900 kb -

Geri