• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

sro2011091201520729.jpg

Eger Bu Foto Sana Ayitse Noticeye MaxiGame Ailesi Ben DarkAngel1 Yazıp SS Bekleriz

Arkadaşlar uğraşmayın boşuna daha bugları çözemezsiniz. =) DB ile ilgili her şeyi bilmeniz gerekmekte,ve zaten hala söylüyorum 'herkes yapamaz'.

Server açmak part 1

1.Silkroad Cert
2.Global manager
3.Gataway server
4.Downloadserver
5.FarmManager
6.AgentServer
7.MachineManager
8.SR_GameServer
9.SR_ShardManager

Bundan Sonra Açmanız gereken 15 Port vermeniz gereken 8-10 Permission bulunmakta

ne alakası varkı ? sadece fail diyor eskileri calısıyordu

smc ıd pw si ney biliyormusun onu söyle sen smc kalıyor öyle tam randımanlı olarak windows server 2003 de hatasız başlıyormuş epvp de öyle dendi o kanıya şurdan vardım gameserver gelince açıyorsun kapanıyor açıyorsun kalıyor mob spawn diyor run time veriyor gameserver de bi halt var ayrıca drew in cert i hatalı :S paso bişileri kapatıyor...

NOT: Dosyalar sadece 64 bit sistemlerde çalışmaktadır...

Geri