• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Yarın Anlatım Gelecek Sabredin Beklediğim Birisi Var Ondada Dosyalar Mevcut(Önceden)

Why would you need a tutorial, use your logic god dammit. If you have no clue what so ever in setting up some server then give up and ask someone else.

Türkçesi ;
Neden bir öğreticiye ihtiyacımız var? Mantık kullanmak istemiyorsunuz. Bu yüzden her zamanki gibi sw açmaktan vazgeçiyorsunuz..

----------

ceviriken direk yazıyorsun heralde kurulum anlatım istiyor.ama cıkmaz herlade diyor :)
Translate kullanmıyorum,direk kendi çevirim.

a tutorial on setting up and running files
I hope NO tutorials are created.

Türkçesi ;
Dosyalarını kurmasını öğreten biri lazım
Umarım anlatan kişiler çıkmaz.

yanılıyor. bi kaç sene sonra cs de olduğu gibi zombi karakterleri bile yapar bunlar editler alt üst eder. kurulumu anlatma ne kelime yani :D

''certification ip is void '''''2223d '' bu hata nedir çok basit bişeydi ama çok zamandır uğraşmıyom unutmuşum :(

Sakin olun kurulum devam ediyor bi bitsin anlatıma geçicem :shm:

bu hata çözümü nedir ?

2mov6f6.png

certi açmadığınızdan o hata olabilir vede localhost kuruyorsanız 127.0.0.1 yazcanız.

Nese her halikarda bunu anlatan biri çıkıcak ve herkes server kurucak bu arkadaşların dediği yok olmucak yapılmıcak bunlar yalan olucak çünkü editlicekler falanlıcaklar filanlıcaklar boşa laflar bunlar...Herşeyi çözerler bu arkadaşlar kurmuş etmiş herkesin kurup etmesinden korkuyorlar sadece hepsinin tek cevabı bu =)

arkadaşlar ip yerlerinin hepsine aynı ip yimi yazıyorsunuz

Geri